חודשיים אחרי: הצוות שהציל את חייו ביקר אצל איציק

יותר מחודשיים לאחר שנפצע באורח קשה מאוד בתאונת דרכים בפולין, הגיעו אנשי חברת 'מדאסיס', שהצילו את חייו של איציק מנדלוביץ, לפגוש אותו. כך זה נראה

איציק מנדלוביץ- תעודה למדאסיס
איציק מנדלוביץ- תעודה למדאסיס
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יותר מחודשיים לאחר שנפצע באורח קשה מאוד בתאונת דרכים בפולין, הגיעו אנשי חברת 'מדאסיס' לפגוש את הבחור איציק מנדלוביץ שהולך ומחלים בימים אלו מהפציעה הקשה.

כזכור, לפני כחודשיים נפצע איציק באורח קשה מאוד, לאחר שהרכב בו נסע יחד עם חבריו לתפילה בציונו של רבי אלימלך מליז'ענסק זי"ע, החליק על הקרח והתהפך.

לאחר טיפול ראשוני בפולין הוחזר איציק לישראל במטוס פרטי של חברת 'מדאסיס', כשמי שמפקח ומוביל מקרוב את התהליך המורכב הוא  ד"ר דני קינג, המשמש כיועץ רפואי בכיר בחברה. מעורבותו הישירה של ד"ר קינג נדרשה בשל היותו רופא מומחה בטיפול נמרץ, רפואה פנימית ומחלות ריאה, ורופא בכיר במחלקת ריאות וטיפול נמרץ נשימתי בבי"ח מאיר.

בביקור השתתפו מלבד ד"ר קינג גם אנשי צוות נוספים. כמו כן השתתף בביקור מנכ"ל חברת מדאסיס, מוישי גרוסברגר.

אנשי החברה התעדכנו עמדו מקרוב על ההתקדמות במצבו הרפואי של איציק ועל הציפיה להחלמתו השלמה בקרוב.

במהלך הביקור הם ציינו כי הטיפול היעיל והמהיר התאפשר תודות לפוליסת הביטוח של חברת פספורטקארד עליו חתם איציק לפני שטס. "ההעברה של פצוע במצבו במטוס פרטי לישראל עולה הון, ובלי חברת ביטוח שמממנת את זה צריך לשאת בעלויות כבדות מאוד שקשה לעמוד בהן, ודאי שלא בהתראה כל כך קצרה".

בהקשר הזה מציינים בחברה את העובדה שהחתימה על הפוליסה התבצעה רגעים לפני עלייתו למטוס. כך שבמבט לאחור, החתימה על הפוליסה ברגע האחרון הצילה את חייו של איציק. אנשי החברה מפצירים בכל מי שטס לחו"ל לא להתעצל ולחתום על ביטוח נסיעות מקיף. "מדובר על פרוצדורה פשוטה ביותר וגם לא יקרה בכלל. לצערנו לא פעם אנשים מתעצלים לחתום מסיבות שונות וכשהם נזכרים – זה כבר מאוחר מידי".

איציק עצמו הודה נרגשות לצוות מדאסיס וציין "אני יודע עד כמה הייתי קרוב להיות במצב אחר לגמרי רח"ל. תודה לבורא עולם שנתן לי את התבונה לחתום על ביטוח נסיעות ותודה לצוות מדאסיס על היותם שליחים נאמנים".

השארת תגובה