משחזרים את ההצלחה – תרגיל אר"ן חי בפורים

בית הרפואה 'מעיני הישועה' וארגון 'איחוד הצלה' נערכים לתרגיל אירוע רב נפגעים חי שיערך בחג פורים הבעל"ט ברחבי בני ברק

תרגיל ארן
תרגיל ארן
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

צי אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ יחד עם צוותי נהגים וחובשים יפעלו גם השנה בעיר במשמרות במהלך חג הפורים לטובת פינוי בחינם בדגש על שיכורים שנמצאים במצב חירום.

40 נהגי אמבולנס, רופאים פרמדיקים וחובשים של "איחוד הצלה" סניף בני ברק ישתתפו במבצע לאורך כל חג פורים ע"י תגבור צי אמבולנסים של איחוד הצלה לטובת תושבי ב"ב בחג הפורים, מעבר לפעילות השוטפת של הכוננים הרכובים על אופנולנסים והפזורים בכל רחבי העיר.

כידוע מצוות החג "חייב אינשי לבסומי בפוריא עד דלא ידע" נעשית לפעמים בהידור רב וחלקם מגיעים למצבים של איבוד הכרה ומצבים רפואיים קשים. כמו כן רובם של השיכורים נמצאים מושלכים במדרכות וברחובות העיר בני ברק, מניסיון העבר אזרחים ואף נהגי מוניות גם מסרבים לפנותם ברכביהם ומצבם מתדרדר כשהם נמצאים ללא פיקוח והשגחה, ולאור הניסיון המוצלח משנה שעברה הוחלט ע"י איחוד הצלה ומעיני הישועה להיערך לכך מראש בתגבור של צי אמבולנסים שיתנו מענה לאורך כל חג הפורים ויפנו את כל השיכורים שמצבם לא טוב אל בית החולים 'מעיני הישועה'.

הנהלת בית החולים ואיחוד הצלה הכריזו על תירגול בפורים של אר"ן משותף של צוותי המיון יחד מתנדבי איחוד הצלה שיתקיים לאורך כל חג הפורים, כאשר איחוד הצלה מצדו יפעיל 8 אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ עם צוותים של נהגים וחובשים במשמרות לאורך כל הפורים ובית החולים יתגבר משמעותית את צוות המיון ויערך לקליטת כל המפונים במתכונת אירוע רב נפגעים.

אפי פלדמן ראש סניף בני ברק אמר כי "מדובר בתרגיל חי שימקצע עוד יותר את כלל המשתתפים וישרת בצורה מיטבית ביותר את ציבור התושבים בני ברק, שמקבל מארגון איחוד הצלה שירות חינם כל השנה".

ישראל אלתר סגן ראש סניף בני ברק ציין כי יצירת שיח בין הצדדים, חיזוק הקשר בין בית החולים לאיחוד הצלה סניף בני ברק, ופיתוח פרויקטים נוספים, גורמים ויגרמו לשיתוף פעולה פורה גם בעתיד.

השארת תגובה