ראש העיר בני ברק נפגש עם הנהלת המחוז ב'לאומית'

בצל הצמיחה המדהימה של 'לאומית שירותי בריאות' בבני ברק ופתיחתו הקרובה של מרכז רפואי חדש בעיר, זימן הרב אברהם רובינשטיין את מנהלי המחוז ללשכת

ראש העיר בני ברק עם הנהלת מחוז מרכז של לאומית
ראש העיר בני ברק עם הנהלת מחוז מרכז של לאומית
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בפגישה השתתפו: עודד שטמר – מנהל מחוז מרכז ב'לאומית שירותי בריאות'. הרופא המחוזי – ד"ר דוד ולד. רופא האזור – ד"ר רנטו פוסמן. הרב אפרים ויזל – מנהל לאומית בני ברק. הרב פסח קירשברג – מנהל קשרי לקוחות בני ברק. מר ערן גייזלר – מנהל מכירות מחוז מרכז. הגב' א. וילמן – מנהלת המרכז הרפואי כהנמן. הגב' י. שרף – מנהלת המרכז הרפואי הר סיני.

הרקע למפגש: הצמיחה הדרמטית של 'לאומית שירותי בריאות' בעיר בני ברק, שבאה לידי ביטוי, בין היתר, במספר העצום של המצטרפים ל'לאומית', בהגדלת ושדרוג השירותים במרכזים הרפואיים של 'לאומית' בעיר, בהגדלת השת"פים והחיבורים עם מוסדות רפואיים שונים, בפעילות קהילתית עניפה ובפתיחתו הקרובה של מרכז רפואי חדש של 'לאומית' ברחוב עזרא פינת חזון איש.

במהלך המפגש שיבח ראש העיר את הפעילות הברוכה של 'לאומית שירותי בריאות' בעיר תוך שהוא מציין את העובדה שהוא בעצמו לקוח מרוצה של לאומית. "כראש עיר וכנציג ציבור בעיר אני נדהם ומתפעל מהמהפכה הגדולה של 'לאומית בעיר והפעולות השונות שלה למען התושבים".

לדבריו, "כשמדברים על 'לאומית' צריך לזכור שהחשיבות שלה לעיר זה לא רק במרכזים הרפואים המתקדמים, הרופאים המומחים והשירותים השונים שהיא מספקת, אלא גם במה שקשור לפעילות קהילתית בנושא קידום מודעות לעניינים רפואים, שיתופי פעולה עם גופים ומוסדות ציבורים ועוד".

ראש העיר שמע מהנהלת המחוז על מספר המצטרפים הגדול ל'לאומית' בשנה החולפת ואמר שהדבר מהווה ביטוי לאמון הרב לו זוכה 'לאומית' בקרב תושבי העיר.

בהמשך הפגישה הציגו המשתתפים את התכניות השונות של 'לאומית' לשנה הקרובה, בדגש על התוכניות הנוגעות לעיר בני ברק.

ראש העיר האזין בקשב רב לדברים והבטיח לסייע ככל הניתן.

בסיום הפגישה העניקו נציגי 'לאומית' לראש העיר תעודת הוקרה על פועלו ועזרתו למען 'לאומית' לאורך כל תפקידיו הציבוריים. "זו ידידות ארוכת שונים שמבוססת על הערכה הדדית והבנה שבריאות הציבור קודמת לכל דבר אחר", ציינו.

'לאומית' בני ברק – סיפור הצלחה

כאמור, הפגישה התקיימה על רקע הצמיחה הדרמטית של 'לאומית שירותי בריאות' בעיר בני ברק. במהלך השנה האזרחית החולפת כבשה 'לאומית' את המקום הראשון במספר המצטרפים החדשים בכל הריכוזים החרדים.

בכל הקשור לעיר בני ברק, למעלה מ2000 לקוחות חדשים שהצטרפו ל'לאומית שירותי בריאות' במהלך השנה האזרחית החולפת, והם נהנים כעת – בדיוק כמו הלקוחות הוותיקים – מכל ההטבות והשירותים המשופרים ש'לאומית' מציעה.

בנוסף, במהלך השנה החולפת שדרגה 'לאומית' את כל מארג השירותים הרפואיים שלה בעיר. מדובר בין היתר בהוספת שירותים חדשים ללקוחות, גיוס מומחים נוספים למרכזים הרפואיים, שיפור המענה האנושי והשירות הניתן במרכזים הרפואיים, ערבי בריאות, כינוסים ושת"פים שונים מול מעייני הישועה וגופים נוספים.

השארת תגובה