גבאי וקליש יוזמים: "הבראה למפרץ חיפה"

גבאי וקליש בהודעה משותפת: "נקדם תכנית חירום להבראת מפרץ חיפה ונצמצם בה את מספר מפעלי התעשייה"

אש תקינה בוערת במפרץ חיפה. צילום שי וקנין (6)
אש תקינה בוערת במפרץ חיפה. צילום שי וקנין (6)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מפלגת העבודה בראשות אבי גבאי, בשיתוף עם ראש העיר חיפה ד״ר עינת קליש וח"כ יעל כהן פארן שמובילה את נושא הקיימות והסביבה במפלגה, הודיעה על תכנית רחבה ומקיפה שתביא לפתרון בעיות הזיהום ממנו סובלים תושבי חיפה, ותקדם תכנית חירום להבראת המפרץ.

בכנס שנערך הערב בחיפה בהשתתפות ראש העיר הגב' עינת קליש, ח"כ סתיו שפיר וח"כ יעל כהן פארן, התייחס יו"ר העבודה, אבי גבאי לנושא והבטיח, "אנחנו מחויבים לחזון של עינת קליש, ראשת העיר חיפה. חזון של חיפה נקייה, עם תעשיות מתקדמות, ששומרת את הילדים שלה בחיפה ומספקת להם מקומות תעשייה מגוונים, טכנולוגים ומתקדמים".

גבאי הזכיר את טיפולו בנושא מהתקופה בה כיהן כשר להגנת הסביבה, "כשר להגנת הסביבה לקחתי אחריות על הנושא של איכות החיים בחיפה, אחרי הרבה מאוד שנים שלא לקחו אחריות על הנושא. הכנו תוכנית, התחלנו לממש אותה והפחתנו את זיהום האוויר".

"אנחנו מחויבים לנקות את חיפה מזיהום האוויר. הדברים יתחילו בחיפה וימשיכו לאחר מכן למקומות נוספים במדינה. זה אומר פחות תעשיות מזהמות, פיקוח הדוק יותר על תעשיות מזהמות, תקינה חדשה ואגרסיבית יותר לתעשיות המזהמות וזה אומר שיש גם תעשיות מזהמות שלא יישארו בחיפה כי הם לא ידעו להתמודד עם התקינה שאנחנו נייצר בחיפה". הבטיח גבאי.

תגובה אחת
  1. רק העבודה!

השארת תגובה