עמידר ערכה הכרות עם בית שמש

נווה שמיר בית שמש
נווה שמיר בית שמש
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כחלק ממדיניות דירקטוריון והנהלת חברת עמידר החדשה, להעמקת ההיכרות עם תחום הדיור הציבורי ברחבי הארץ, ערכו חברי הדירקטוריון והנהלה של החברה סיור מקיף בעיר בית שמש, כשתחילה ישבו לישיבת עבודה עם ראש העיר ובהמשך ערכו סיור מקיף בעיר.

הסיור, כאמור, החל בישיבת עבודה בלשכת ראש העיר עליזה בלוך, שהעניקה סקירה מקיפה אודות מגמות הפיתוח בעיר, תוך דגש על שיתוף הפעולה עם חברת עמידר בתחום הדיור הציבורי. לאחר מכן הוצגה תכנית העבודה השנתית של חברת עמידר והועלו ע"י גורמי המקצוע ובהם מנהל מרכז השירות, שוקי פוגל וראש אגף נכסים ורישום, מוטי שטרית, סוגיות חשובות לקידום.

בהמשך, ערכו חברי הדירקטוריון וההנהלה סיור היכרות עם העיר, ביקרו בשכונת מזרח שמש ובדירות בפרויקט פינוי בינוי ברמת לחי, כשאת הסיור חתמו בביקור בבית גיל הזהב בית שמש, שהינו בניהול החברה.

יו"ר דירקטוריון עמידר, איתמר ברטוב אמר, כי "אני רואה חשיבות רבה לשיתוף פעולה מיטבי עם הרשויות המקומיות שבשטחן אנו פועלים. שילוב זרועות מעין זה שאנו מקיימים בעיר בית שמש, מאפשר לנו ליצור פתרונות טובים וראויים לדיירי הדיור הציבורי. כאן המקום להודות לעיריית בית שמש וכמובן לעומדת בראשה. אנו מתחייבים להמשיך ולהעמיק את הקשר שלנו עם השטח ועם כלל הרשויות המקומיות".

ראש עיריית בית שמש עליזה בלוך הודתה לחברת עמידר ולראשיה על שיתוף הפעולה ואמרה, כי "אין לי ספק שבית שמש בדרכה להפוך לאחת הערים המרכזיות בישראל וכדי ליצור זאת אנו נדרשים לשיתופי פעולה מעין אלה. בסיור סקרתי את ההיסטוריה של העיר לצד הייחודיות של בית שמש כעיר המכניסה בתוכה ציבורים שונים ומגוונים. בפגישה שהייתה לנו עם התושבים בנוגע לבינוי פינוי לקחה חברת עמידר אחריות על התושבים הגרים בבתים שברשותה והדבר מהווה בשורה לתושבינו. מאחלת לכולנו הצלחה רבה!".

השארת תגובה