מסיבת הסידור הגדולה ביותר בישראל

מסיבת סידור מעלות משולם
מסיבת סידור מעלות משולם
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ילדי כיתה א' בביה"ס הממ"ד הגדול ביותר בישראל, "מעלות משולם" ברחובות, חגגו השבוע את קבלת הסידור בגדול, תרתי משמע, בטקס מרגש באולם הספורט הסמוך לבית הספר.

מדובר באירוע ייחודי שזכה לתואר "מסיבת הסידור הגדולה בישראל", שכן מדובר באירוע בו חגגו לא פחות מ 200 ילדי 7 כיתות א' בבית הספר, את מסיבת הסידור.

האירוע נערך במעמד ראש העיר, רחמים מלול, שנכדו מיכאל הנמנה על תלמידי בית הספר השתתף אף הוא בטקס.

במעמד המרגש נכחו בנוסף, ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מר זהר בלום, מנהל בית הספר מאיר אמויאל ומאות בני המשפחה נרגשים שמילאו את יציע האולם.

יצוין, כי ביה"ס מעלות משולם, הנו בית הספר הממלכתי דתי הגדול בישראל ואחד הגדולים בארץ כאשר מתחנכים בו כ 950 תלמידים.

בהנהלת בית הספר אמרו, כי למרות הכמות העצומה של התלמידים, מדובר היה במעמד מרגש במיוחד, בפרט כאשר התלמידות והתלמידים קיבלו את הסידורים על פי המסורת, כשעמדו תחת חופה של טלית.

יצוין עוד, כי טקס קבלת הסידור נערך בבתי הספר הדתיים באמצע השנה על מנת לאפשר לתלמידים ללמוד את הקריאה בטרם יחלו להתפלל מתוך סידור. הסידור נמסר לתלמידים על ידי ראש העיר וסגנו מחזיק תיק החינוך.

ראש העיר רחמים מלול שהתכבד לשאת דברים באירוע אמר, כי "ישנם מספר ימים מרגשים במיוחד בחייהם של תלמידי החינוך הממלכתי דתי, ואחד מהם הוא ללא ספק, יום קבלת הסידור. יש משמעות מיוחדת לתפילתם של ״תינוקות של בית רבן״ כיוון שהילדים מתפללים בתמימות גדולה״.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זוהר בלום שהתבקש אף הוא לשאת דברים אמר, כי "בית הספר מעלות משולם הוא תו איכות בחינוך הממלכתי דתי ברחובות, ומכאן כמות התלמידים הגדולה. אנו שמחים להעניק לו את כל התמיכה והדחיפה למצוינות ולערכים, כפי שחווינו היום, במעמד מסיבת הסידור שהיה מרגש במיוחד״.

השארת תגובה