פרויקט בני ברק: שיפור התברואה

עיריית בני ברק פועלת באחרונה להרחבתו ולשדרוגו של מצב התברואה בעיר • ביוזמת ראש העיר הרב רובינשטיין: משפרים את החזות והניקיון בעיר לא רק לקראת חג הפסח, אלא בכלל ימות השנה

אגף התברואה בבני ברק
אגף התברואה בבני ברק
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

עיריית בני ברק פועלת באחרונה להרחבתו ולשדרוגו של מצב התברואה בעיר בתחומים רבים, ובין היתר יצאו צוותים מקצועיים לצבוע מחדש את כל הפחים הטמונים, וזאת כחלק ממדיניותו של הרב אברהם רובינשטיין, ראש העיר לשפר את החזות וניקיון העיר לא רק לקראת חג הפסח, אלא בכלל ימות השנה.

במסגרת זו יצאו בשעות הצהריים, הרב אברהם רובינשטיין, ראש העיר; הרב שלמה זכריהו קוסטליץ, חבר הנהלת העירייה וראש אגף התברואה ומר נתנאל נחום, מנהל האגף לסיור עבודה ברחובות העיר, כדי לעמוד מקרוב אחר עבודת הצוותים שעסקו בצביעת הפחים הטמונים באזורים שונים, במטרה לעשות את העיר ירוקה יותר וידידותית יותר לתושבים, שהינה משימה ראשונה במטרה אותה נטל ראש העיר על עצמו.

במהלך הסיור, שוחח ראש העיר עם תושבים, כדי לשמוע מפיהם הארות והערות בתחומי התברואה ובמישורים נוספים, ובד בבד, ביקשו תושבים להביע את תודתם והוקרתם על הפעילות העירונית בתחומים רבים ומגוונים. במפגש עם התושבים ראש העיר חזר והדגיש, כי הוא שמח לשמוע מפיהם לא רק דברי תודה, אלא גם השגות והצעות, שכן רק בדרך זו ניתן לייעל, לשפר ולשדרג את הנדרש והנחוץ במגוון השירותים העירוניים.

כמו"כ עמד ראש העיר על חשיבות הקשר ההדוק התוך-עירוני עם ראשי האגפים והמחלקות והמנהלים, ובין היתר, הזכיר את פעילותם הברוכה של הרב שלמה זכריהו קוסטליץ, חבר הנהלת העירייה וראש אגף התברואה ושל מר נתנאל נחום, מנהל האגף שפועלים בעקביות ובמקצועיות לשפר ולייעל את המערכת התברואתית ולקדמה לרמות חדשות, לרווחת 205,000 תושבי העיר בני ברק באזוריה השונים.

בהקשר לכך, הובהר במפגשי העבודה בין ראש העיר לבין ראש אגף התברואה ומנהל האגף, כי כחלק מהפעילויות המקיפות לשיפור המצב התברואי, מושם דגש גם על תוספת תקציבית שכבר הוחל בה, והיא תימשך בקרוב ביתר שאת, כדי להרחיב את השירותים השונים כהגברת הטיאוט ברחובות ותוספת משאיות לפינוי, בעקבות הגידול המבורך במספר תושבי העיר כן ירבו.

תגובה אחת
  1. קודם כל שפקח התבראוה יעשו עבודתם ולא ידפקו דוחות לא ענינים על כשלים של מחלקת תברואה.
    מענין שפקחים שנותנים דוחות שייכים למוצא אחד…..

השארת תגובה