בני ברק: מסדירים את קנסות החניה של רמת גן

גדליהו בן שמעון אצל כרמל שאמה
גדליהו בן שמעון אצל כרמל שאמה
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

שיתוף פעולה מפתיע בין סגן ראש עיריית בני ברק גדליהו בן שמעון לבין ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן. בשעות הבוקר נפגשו השניים בלישכתו של כרמל שאמה ראש עיריית רמת גן ודנו על שיתופי פעולה עם עיריית בני ברק במגוון נושאים הקשורים לערים שכנות, תוך כבוד הדדי בין האוכלוסייה החרדית להאוכלוסיה החילוניית הגרה בסמיכות.

ובין היתר העלה סגן ראש העיר גדליהו בן שמעון גם את בעיית החניה בשטחים הגבולים בין בני ברק לרמת גן, ללישכת סגן ראש העיר גדליהו בן שמעון הגיעו תלונות רבות מהציבור הכללי המקבל דו"חות חניה, כשבפועל החניה משולמת כחוק אך לא תמיד לרשות הנכונה מתום לב, ואי בקיאות בגבולות השיפוט של העיר בני ברק והעיר רמת גן, כדוגמת הרחובות חזון איש ליד בית הקברות, שלאחרונה התאכלס בעשרות משפחות, וכן באזורי המסחר ו"מגדלי בסר" והרחובות בן גוריון שמצידו האחד הוא בני ברק ומצידו השני הוא רמת גן.

ראש עיריית רמת גן הנמצא בידידות עם גדליהו בן שמעון סגן ראש העיר בבני הבטיח לטפל באופן אישי, ולתת מענה כחוק לפתרון הבעיה.

3 תגובות
  1. אדון ראש העיר כרמל, זה שאתה תהיה מוכן להתחשב זה נהדר, אבל בני ברק לא מוכנים! חניתי על צד בן גוריון צד בני ברק שילמתי לרמת גן, כתבתי לא ידעתי… ואולצתי לשלם!

  2. הכל בגלל דוד מנחם

  3. מסוף האוטובוסים של בני ברק ברחוב חזון איש מאוד מפריע( אני גרה ברחוב יוחנן באדר). האוטובוסים חונים באדום לבן ( ומשום מה לאף אחד לא אכפת) , מבצעים פניות פרסה מסוכנות, לעיתים תוך כניסה לרחוב יוחנן באדר ( רחוב שאסור בכניסת אוטובוסים), או דרך הכיכר החדשה, שלא ממש בנויה לסיבוב אוטובוסים. האזור הוא אזור מגורים , ולא אזור ״תחנה מרכזית״.

השארת תגובה