צפת: שוקי אוחנה משקיע בחינוך החרדי

פגישה עם אנשי המחוז החרדי במשרד החינוך
פגישה עם אנשי המחוז החרדי במשרד החינוך
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה נועד השבוע עם ראשי המחוז החרדי במשרד החינוך במטרה לקדם תכניות חינוכיות ופיתוח מקצועי בחינוך החרדי בעיר צפת. אוחנה, המשמש גם כיו"ר אגף החינוך בעיר רואה חשיבות רבה בפיתוח מקצועי במערכת החינוך החרדית והחילונית בעיר.

במהלך הפגישה ציין ראש העיר בפני המשתתפים- נעומי שי המפקחת על פיתוח מקצועי במחוז החרדי, בניהו טילה מפקח על יסודי במחוז החרדי, נחמה לוי מפקחת גני הילדים במחוז החרדי, מוטי כהן מנהל מחלקת החינוך בעיריית צפת וארז נחמיאס מנהל מרכז פסגה בצפת כי קיימת חשיבות לקדם תהליכי עומק בקרב עובדי ההוראה בציבור החרדי בצפת. כמו כן ראש העיר דרש לקבל תכנית פיתוח פרטנית- לכל עובד ועובד, בתחום ההוראה בציבור החרדי בעיר.

צוות הפיקוח במחוז החרדי ציין כי העיר צפת הינה עיר משמעותית ומרכזית בתחום החינוך החרדי וכי קיימת נכונות להרחיב את הפעילות, להעצים תשתיות קיימות, לפתח תכניות חדשות נוספות ולקדם תהליכי עומק בקרב עובדי ההוראה בציבור החרדי. כמו כן סוכם על שילוב המגזר החרדי בכלל תהליכי החינוך בעיר ושילובם באופן מלא במרכז פסגה בצפת.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "בימים אלו אנו מקיימים סיורים מקצועיים ופגישות עבודה בכלל מוסדות החינוך ברחבי העיר צפת במטרה למפות צרכים, לחזק את החוזקות ולטפל ביסודיות בחולשות. אני רואה חשיבות רבה בחיזוק החינוך החרדי ומחלקת החינוך בעיריית צפת תעניק את כל הכלים לצוות החינוכי על מנת שילדינו יקבלו את החינוך הטוב ביותר".

תגובה אחת
  1. בינתיים הילד שלי לומד באיזה מחסן, והדבר היחיד שהנהלת המוסד שומעת מראש העיר, הוא: "אני נגד יבילים".
    חבל שלא הצבענו לגלבך. החסידים צדקו הפעם.

השארת תגובה