עובדי 'הידברות' אירחו את הגר"ש בעדני

הגר"ש בעדני בביקור מיוחד בבית 'הידברות': "הפעילות שלכם תקרב את ביאת המשיח" – רבני הידברות הציגו בפני האורח המרומם את הפעילות העניפה של הארגון ואת ההיערכות לקראת המיזם ההיסטורי 'שבת שלום טבריה'

הרב בעדני בביקור בהידברות
הרב בעדני בביקור בהידברות
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ביקור חיזוק: חבר מועצת חכמי התורה, הגר"ש בעדני, הגיע לביקור חיזוק מיוחד בבית 'הידברות' בפתח תקווה, והאציל מברכותיו על העובדים והפעילים בארגון הקירוב הגדול בעולם. ראשי הארגון הציגו בפני הגר"ש את מגוון המחלקות הפועלות במקום, כאשר כולן מכוונות למטרה הקדושה: קירוב יהודים רחוקים לחיי תורה ואמונה.

האורח התרשם עמוקות מהיקף הפעילות האדיר של הארגון, המשפיע על רבבות יהודים מדי יום ביומו, אם באמצעות מערך שיעורי התורה המועברים בפלטפורמות השונות, ואם באמצעות מגוון המחלקות המסייעות למתקרבים בשובם לחיק היהדות הנאמנה.

הגר"ש בעדני בירך בחום את הנהלת הארגון, הפועל בנשיאותו של הגר"ז כהן ובהובלת המנהל הרוחני הרב ישעיהו וינד, וציין כי מצוות קירוב יהודים לאביהם שבשמיים היא הראשונה במעלה והיא מרבה זכויות וקדושה בעולם. הגר"ש בעדני בירך ארוכות את כל התורמים והמסייעים לפעילות הקדושה של הידברות שיזכו לשפע ברכה, ישועה וכל מילי דמיטב. אמן.

מנכ"ל הידברות, הרב דוד תופיק, סיפר לגר"ש בעדני על המיזם ההיסטורי הנדיר של הארגון, שנועד להנחיל את ערך שמירת השבת ולרומם את קרנה בקרב תושבי טבריה. במסגרת המיזם יתקיים בס"ד בשבוע הבא, שבת קודש פרשת פקודי, שבת חיזוק מיוחד בעיר טבריה, בהשתתפות רבני הידברות ופעילי הקירוב של הארגון, תחת הכותרת 'שבת של שלום'. לקראת השבת מפעיל הארגון מערך לוגיסטי נרחב להפצת המסרים החיוביים אודות המתנה הטובה שנתן הקב"ה לעמו ישראל, מתנה השבת.

בסיום הסיור במחלקות הארגון, התכנסו מאות עובדי ופעילי 'הידברות' לכבודו של האורח הדגול, שנשא בפניהם דברי חיזוק וברכה מרגשים ומרוממים, ואף הצהיר בפניהם בהתרגשות כי: הפעילות שלכם כאן בהידברות מקרבת את ביאת המשיח !" אכי"ר.

רבים מעובדי הארגון נזכרו בביקור מרומם נוסף שנערך בבית 'הידברות' לפני מספר חודשים, כאשר מרן שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי, הגיע במיוחד לבית 'הידברות' במטרה לעודד ולחזק את עובדי הארגון, ואף בירך את כל המשתתפים והמסייעים לפעילות הענפה של קירוב יהודים לתורה ולמסורת היהודית

השארת תגובה