חגיגה בביתר: מזרקה ראשונה בעיר

החלו העבודות להקמת כיכר עם מזרקת מים ב"כיכר העיר" • במקביל – נחנכה עוד כיכר בסדרת הכיכרות עם פירות שנשתבחה בהם ארץ ישראל, הפעם – כיכר התאנה

ככר התמר בביתר
ככר התמר בביתר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סובו ביתר וכיכרותיה: תנופת בניית כיכרות חדשות בביתר, עיר הידועה גם כך בכיכרותיה היפות. מזרקת מים מרשימה תוקם ב"כיכר העיר" במהלך החודשים הקרובים, עבודות התשתית לקראת הקמת הכיכר החדשה והמזרקה כבר החלו בשבוע האחרון.

מזרקת המים החדשה, הינה מזרקה ראשונה בביתר עילית. "זהו שלב חדש בהתפתחות העיר, ועליית מדרגה בהשקעה בחזותה", אומרים בעירייה.

בנוסף, אל סדרת הכיכרות המעוטרות באלמנטים שנשתבחה בהם ארץ ישראל, הצטרף השבוע אלמנט חדש נוסף, הפעם עם התאנה. זו מצטרפת לכיכרות האתרוג, הרימון, הגפן והיונים, המייפים את רחובותיה של העיר. המכנה המשותף בין כולם – דברים שארץ ישראל נמשלה אליהם.

כידוע, אין בביתר רמזורים וכיכרות העיר מהוות בראש ובראשונה – אלמנט תחבורתי בטיחותי בעל משמעות חשובה. אלא שבעירייה הפכו את הכיכרות למיצגים אומנותיים, המהווים חלון ראווה של העיר.

ראש העיר מאיר רובינשטיין אומר, כי "ההשקעה והחשיבה בחזות העיר נמשכת כל העת. כעת, אנו קוראים לציבור לתת משוב ולהציע רעיונות מעניינים נוספים להשקעה בחזות העיר, גם בכיכרות וגם בכלל. דעתו של הציבור חשובה לנו מאוד, ובקרוב אנו מתכננים לצאת בקריאה מסודרת ע"מ לקבל כמה שיותר רעיונות ומשובים".

לדברי מחזיק תיק שפ"ע בעירייה יואל פרויליך, "המזרקה החדשה שמוקמת כעת, מציגה רף חדש של יופי והשקעה ברחובות העיר. אנו לא שוקטים על השמרים וכבר כעת מחפשים רעיונות לגבעה ג' החדשה".

השארת תגובה