אשת האדמו"ר תובעת את העירייה

אשת מנהיג ורב אחת הקהילות החרדיות בירושלים תובעת את העירייה על סך 2.5 מיליון שקלים בגין נכות צמיתית שנגרמה לה לאחר שנתקלה במכשול עירוני ברחוב

תומר לינר
תומר לינר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

היה זה בשנת 2015 בעת שהתובעת הילכה ברחוב מלכי ישראל בעיר והחליקה על עיגולי מתכת שהותקנו על המדרכה במטרה להנגיש את המדרכה לכבדי ראיה.

בכתב התביעה שהגיש השבוע עו"ד תומר לינר מומחה בתביעות נזיקין מתואר כי "עיגולי המתכת היו מחליקים מאד, בעיקר כשהם רטובים. יצוין כי בעת קרות התאונה ירדו ממטרים באזור ירושלים דבר שהגדיל את הסיכון שהתממש. כתוצאה מכך מעדה התובעת, נפלה אפיים ארצה ונחבלה בכל חלקי גופה". התובעת פונתה לבית החולים שערי צדק שם עברה 2 ניתוחים ואף אושפזה בשל זיהום במחלקה לטיפול נמרץ ובמשך שנה נאלצה לשבות מרוב המלאכות בשל התאונה.

על פי חוות דעת מומחה בטיחות שהוגשה לבית המשפט "קיים קשר ישיר בין התרחשות התאונה לבין המפגע הבטיחותי אותו יצרה הנתבעת 1". (העירייה).

במשך חודשים ארוכים הייתה התובעת נכה 100% על פי קביעת הביטוח הלאומי ונקבעה לה אח"כ נכות לצמיתות בשיעור כ-25%.

לדברי עו"ד תומר לינר מומחה לתביעות נזיקין: "המדובר באישה צעירה, אם לשבעה ילדים, אשר נגרם לה נזק ממשי בעקבות רשלנות של העירייה כפי קביעת מומחה בטיחות ומומחה רפואי. אנו מאמינים כי בית המשפט יעשה צדק ויקבע שיפוי הולם על הנזק הרב".

תגובה אחת
  1. שייפצו אותה. בהחלט. מסכנה.
    לא פשוט. היא אמא ויש לה אחריות גם על בני ביתה.
    ה' יעזור.

השארת תגובה