שגרירות? הרפובליקנים ייתכנסו בירושלים

נציג המפלגה הרפובליקנית בישראל עו"ד מארק צל נועד עם ראש עיריית ירושלים משה ליאון והמשנה לראש העיר חיים כהן ועדכן אותם על היוזמה לקיום ועידה של המפלגה הרפובליקנית בירושלים

עו"ד מארק צל, קובע מזוזה בפתח משרדו של חיים כהן בככר ספרא
עו"ד מארק צל, קובע מזוזה בפתח משרדו של חיים כהן בככר ספרא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחרי העברת השגרירות עכשיו תור ועידת המפלגה הרפובליקנית לעלות לירושלים? במפגש שקיים עו"ד מארק צל נציג המפלגה הרפובליקנית בישראל, עם ראש העיר משה ליאון והמשנה לראש העיר חיים כהן בכיכר ספרא בירושלים, הוא עדכן אותם על היוזמה לקיים את הוועידה הרפובליקנית בסוף השנה האזרחית בירושלים. היוזמה באה לאחר שהנשיא טראמפ היה לנשיא הראשון שמימש את הבטחת הבחירות שלו כמועמד לנשיאות מטעם המפלגה הרפובליקנית, והכיר בירושלים כבירת ישראל והעביר אליה את השגרירות.

ראש העיר ירושלים משה ליאון, אמר לנציג המפלגה הרפובליקנית, כי ירושלים מוכנה לארח את הוועידה הרפובליקנית ותעמיד לרשות המפלגה את כל האמצעים הדרושים לכך. עו"ד צל שמע בקשב רב על התוכניות של ראש העיר ירושלים לפיתוחה של ירושלים, והאתגר החשוב למנף את העברת השגרירות האמריקנית לירושלים וההכרה הבינלאומית ההולכת וגדלה בירושלים כבירת ישראל.

עו"ד צל הגיע לכיכר ספרא כאורחו של המשנה לראש העיר ירושלים חיים כהן. לשנים, שנים של היכרות רבת שנים של קשר לפעילות ענפה מעבר לים. צל עדכן את כהן בפרטי היוזמה להביא את הוועידה הרפובליקנית לירושלים. כאות הכרת הטוב על פועלו למען ישראל כיבד כהן את עו"ד צל בקביעת מזוזה בלשכתו החדשה שנחנכה לאחרונה בכיכר ספרא.

עו"ד צל נציג המפלגה הרפובליקנית בישראל, היה אחד מהאנשים שדחפו ליישום הבטחת הבחירות של הנשיא טראמפ להעברת השגרירות האמריקנית מתל אביב לירושלים. במהלך המרוץ לנשיאות היא זה צל שטען כי טראמפ הוא היחיד שאכן יממש את הבטחת הבחירות שלו, ובניגוד לנשיאים בעבר שעם כניסתם לתפקיד הפרו את הבטחתם, הוא יכיר בירושלים כבירת ישראל ויעביר אליה את השגרירות.

בעיריית ירושלים מצפים שאכן היוזמה תצא לפועל, וירושלים תבחר לארח את הוועידה הרפובליקנית. גורמים בעיריית ירושלים אמרו כי אירוע בסדר גודל כזה יתרום רבות לעידוד התיירות לעיר ירושלים, לצד החשיבות הבינלאומית שיש למהלך מהסוג הזה.

השארת תגובה