החרדית שתקבל את 'מילגת המצטיינים' של הנשיא

הדוקטורנטית הילה וידל מאוניברסיטת חיפה, זכתה במלגת נשיא המדינה לדוקטורנטים מצטיינים – נשיא האוניברסיטה: "נרגשים עבורה ועל מחקרים כשל גברת וידל העוסקים בחברה החרדית"

אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת חיפה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המלגה תינתן במסגרת הקרן לקידום מצוינות וחדשנות מדעית מטעם בית הנשיא. השנה התמקדה הקרן בנושא "70 שנות עצמאות: תודעת ריבונות, חזון השלום – תהליכי בנייה מדיניים, ביטחוניים, כלכליים של המדינה והחברה בישראל".

המלגה תוענק לוידל על עבודת הדוקטורט שהגישה, בהנחייתה של פרופסור מיכל גרנות, מהחוג לסיעוד באוניברסיטת חיפה, בנושא "גוונים רבים של שחור – אפיון תהליכים קהילתיים ופסיכו-קוגניטיביים כמעצבים בריאות בחברה החרדית". עבודתה מתמקדת בחברה החרדית במטרה לצמצם את התחלואה במגזר החרדי, וזאת מבלי לפגוע באורחות חייהם הייחודיים.

נשיא אוניברסיטת חיפה פרופסור רון רובין: "האוניברסיטה מברכת את הדוקטורנטית הילה וידל על זכייתה במלגה היוקרתית שתוענק לה ע"י נשיא המדינה. אנו נרגשים עבורה ועבור החוג לסיעוד שיש לו תרומה משמעותית לחקר החברה הישראלית על גווניה ובכלל זה על מחקרים כשל גברת וידל העוסקים בחברה החרדית. אוניברסיטת חיפה מטפחת עתודה מחקרית מעולה ואני בטוח שגברת וידל תהיה לחוקרת פורה ומצטיינת"

2 תגובות
  1. הילה המוכשרת
    גאים בך אלופה!!!!

  2. בס"ד היא ידוע בעל יראת שמיים שלא מתפשרת על צביון חרדי בעיסוקה
    שמעתי שהיא ממש אישיות

השארת תגובה