מועצת העיר אישרה: עשרות מיליונים למוסדות

תקציבי תב"רים לבינוי מוסדות חינוך, נגישות, מקוואות, גני ילדים, מבני תרבות ועוד אושרו בישיבת מועצת העיר האחרונה # ראש העיר: "מדובר בבשורה חשובה לעשרות מוסדות חינוך בעיר, שיזכו מפיתוח ובינוי מואץ"

אישור תקציב בעיריית אלעד
אישור תקציב בעיריית אלעד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עשרות מיליוני שקלים בתב"רים (תקציבים בלתי רגילים), עבור פיתוח ובינוי עשרות מוסדות חינוך, תרבות, מקוואות, נגישות ובטיחות בדרכים, אושרו בישיבת מועצת העיר שהתקיימה, כאשר סך התקציבים שהועלו על ידי ראש העיר ואושרו עומד על 49,811,381 ש"ח.

מדובר, כאמור, בתקציבי פיתוח ובינוי והם כוללים תקציבי נגישות ברחבי העיר ובמרחב הציבורי, הסדרת בטיחות בדרכים במספר מוקדים בעיר ובינוי מוסדות חינוך. בנוסף, בתוך תקציבים אלו כלולים גם תקציבי בינוי ופיתוח גני ילדים ומעונות יום וכן שיפוץ מקוואות ברחבי העיר.

בתקציבים נכללו גם כשמונה מיליון שקלים, עבור ביצוע עבודות לסלילת שביל האופניים המקיף את העיר לאורך שביל הביטחון ותקציב של כ-22 מיליון ש"ח עבור השלמת בינוי מתחם התרבות ברובע C, כאשר הוא כולל בתוכו סכום גדול של תורמים – כספים שמגיעים לפרויקטים עירוניים כתרומה או כתקציבים ממשרדים ממשלתיים, נדרשים לעבור אישור במליאת העירייה.

ראש העיר ישראל פרוש אמר עם אישור התקציבים כי "מדובר בבשורה חשובה מאוד לעשרות מוסדות חינוך בעיר, שיזכו לפיתוח ובינוי מואץ. כמו כן זוהי בשורה לאלפי התושבים עם פיתוח שורת פרויקטים עירוניים, במגוון תחומים חשובים".

השארת תגובה