'בקליק': פניות הציבור הגיעו לכוללים

במהלך השבוע החולף, צוותים משותפים למחלקת פניות הציבור, יחד עם נציגי מחלקת הגביה הגיעו לכוללים עם מערכת ניידת של 'הנחה בקליק' ונרשמה הענות גדולה מצד האברכים

הנחה בקליק בכוללים
הנחה בקליק בכוללים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הצלחה גדולה נרשמה בשבוע הראשון לפעילות הלשכה לפניות הציבור שעל ידי לשכת ראש העיר ישראל פרוש, המביאה את בשורת "הנחה בקליק" גם לכוללים, כדי להקל על האברכים העמלים על לימודם ולחסוך מהם את ההגעה למחלקת הגביה לצורך סידור הנחה בארנונה.

אנשי הלשכה לפניות הציבור, יחד עם צוותי מחלקת הגביה, הגיעו במהלך השבוע למספר כוללים בעיר, בהם כולל ויז'ניץ, בית הכנסת הצל"ח, קהל חסידים ועוד, כדי לבצע במרוכז את הגשת הבקשות להנחה בארנונה על ידי מחשבים ניידים המצוידים במערכת הנחה בקליק.

ואכן, כאמור, מאות אברכים הגיעו למוקדים שהתפרסמו בשבוע שעבר, ונהנו מתהליך מהיר ונוח, שכלל סריקת המסמכים הרלוונטיים ומילוי הנתונים, כאשר תוך דקות ספורות הם יצאו עם אישור ההנחה ובכך חסכו זמן יקר של המתנה לתור וכדומה.

בלשכה לפניות הציבור אומרים כי ראשי ומנהלי כוללים המבקשים להזמין את הצוותים להגיע אליהם, מוזמנים לתאם מועדי הגעה עם הלשכה לפניות הציבור במייל chaimr@elad.muni.il או בפקס שמספרו 03-9078153.

השארת תגובה