כחלון: מקווה למנוע את התערבות בג"צ

בג"צ צפוי להכריע במהלך היום בנושא משק החלב, ושר האוצר מביע תקווה כי לא ייענה לעתירות נגד היוזמה שקידם, "זה מצב בלתי מתקבל על הדעת – אפילו המדינה סרבה לייצג את עמדתי בבג״צ"

אילוסטרציה: ריקוטה למריחה מחלבות גד | הדמיות: סטודיו ניאו גרופ
אילוסטרציה: ריקוטה למריחה מחלבות גד | הדמיות: סטודיו ניאו גרופ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שר האוצר משה כחלון התייחס היום בפתיחת ועידת השלטון המקומי, למאבק בהתייקרות מחירי החלב לקראת הכרעת בג"צ הצפויה בהמשך היום.

כחלון הסביר, כי "על הפרק עומדת סכנת התייקרות של 6.6 אחוז במחירי החלב".

לדבריו, במסגרת המאבק להורדת המחירים אפילו המדינה הצטרפה למתייצבים נגד היוזמה. "זה מצב בלתי מתקבל על הדעת. אני הלכתי עד הקצה כדי למנוע אותו. אפילו המדינה סרבה לייצג את עמדתי בבג״צ".

"חלב הוא מוצר צריכה בסיסי. זה לא מותרות. עשיתי כל מה שניתן על מנת למנוע את ההעלאה הבלתי סבירה הזו. אני מקווה מאוד שנצליח למנוע את התערבות בג״צ ולהגיע להסכמות, ולצמצם את עליית המחירים באופן חסר תקדים לאזור האחוז וחצי בלבד".

לדברי כחלון זו בשורה חשובה, שכן "מנענו התייקרות שערורייתית של 6.6 אחוז".

שר האוצר הודה לאזרחים על התמיכה ועל הלחץ החברתי שכן "לא הייתי מצליח לעשות זאת בלעדיכם".

"אצלי אין שאלה של אגו. אין כאן חשבונות אישיים. אני רואה רק את הארנק של האזרח. זה הדבר היחיד שחשוב לי. המשפחות שלכם." אמר שר האוצר.

תגובה אחת
  1. זעקת הקוזק הנגזל. מי שמנע מהממשלה הנוכחית להחזיר את מחוללי הפוטש המשפטי מבג"ץ לתפקידם האמתי במדינה דמוקרטית,פוסקים בסכסוכים משפטיים בלבד,לפי חוקי הכנסת ומפרשים את החוקים רק לפי כוונת המחוקק ולא לפי הגחמות הפוליטיות שלהם שלא יזיל דמעות תנין.

השארת תגובה