"הגיע הזמן שהציבור החרדי יקבל את המגיע לו"

'תרבותא' השיקה לראשונה מיזם ייחודי שמטרתו – הכשרות מקצועיות לציבור החרדי באופן מותאם לאורח החיים החרדי • השבוע התקיים לראשונה כנס עבור יועצות משכנתאות חרדיות

תרבותא
תרבותא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המיזם החרדי המפתיע: סמינר ראשון מסוגו להכשרות מקצועיות בקרב יועצות משכנתאות חרדיות יצא השבוע לדרכו לראשונה באופן שהותאם לצרכי הציבור החרדי. הסמינר התקיים השבוע במשך שלושה ימים ויצא לדרך בהשתתפות קבוצת נשים ראשונה העובדות כיועצות משכנתאות עצמאיות במגזר החרדי.

את הסמינר יזמה 'תרבותא' המתמחה בהכשרות מקצועיות ותרבותיות במגזר החרדי יחד עם 'פוקוס מרכז ידע למשכנתאות' בניהולם של מומחי המשכנתאות יוני ברלינר ואורן שלו. את ההרצאות העביר הסטרטאפיסט יוני ברלינר שנחשב לאחד ממומחי המשכנתאות בישראל וממקימי smartnpv – תוכנה מתקדמת ליועצי משכנתאות.

יש לציין, כי כיום עובדים ויועצים עצמאים חרדים רבים לא ניגשים להכשרות מקצועיות בשל חוסר ההנגשה וההבנה של המעסיקים והיזמים בצרכים הספציפיים של הציבור החרדי.

לדברי גולדי גלהר מנכ"לית 'תרבותא': "תחום ההכשרות המקצועיות הוא אחד העוגנים החסרים לציבור החרדי", לדבריה, "נכנסנו אל תחום ההכשרות המקצועיות בשל חוסר היכולת של הציבור החרדי לקבל את ההכשרות המקצועיות בהתאם לתפיסת עולמו. המטרה שלנו היא להביא את ההכשרות המקצועיות ביותר בלי להתפשר על אווירה חרדית למהדרין.

"התחלנו את ההכשרות", ממשיכה גלהר, "עם סמינר לנשות הייטק שקיימנו לראשונה ל-130 נשים חרדיות העובדות בשירות המדינה". לטענתה: "זאת פעם ראשונה שציבור חרדי יכול ליהנות מהכשרות מקצועיות ואנחנו שמחים להוביל את השינוי המבורך בדרך להנגשת הכשרות במגוון תחומים לציבור החרדי. כי הגיע הזמן שהציבור החרדי יקבל את המגיע לו כמו כל אזרח אחר במדינה".

השארת תגובה