'אזורים השדרה': איכלוס עוד השנה

4 בניינים בני 9 קומות, ובהם 30 דירות פרימיום: דירות גן, מיני פנטהאוזים, ופנטהאוזים – מקסימום 2 דירות בקומה מה שנותן פרטיות מקסימלית של הדיירים. אכלוס הפרויקט צפוי עוד בשנה הנוכחית- 2019

פרויקט אזורים במודיעין
פרויקט אזורים במודיעין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת אזורים מדווחת על הצלחה גדולה במכירת דירות בפרויקט היוקרתי אזורים השדרה הממוקם בלב שדרות החשמונאים במודיעין.

הפרויקט כולל 4 בניינים בני 9 קומות, ובהם  30 דירות פרימיום ייחודיות מרווחות ומפנקות- דירות גן, מיני פנטהאוזים, ופנטהאוזים בנות 5 ו-6 חדרים במפלס אחד. בפרויקט זה מקסימום 2 דירות בקומה מה שנותן פרטיות מקסימלית של הדיירים. אכלוס הפרויקט צפוי עוד בשנה הנוכחית- 2019.

בכל יחידה הנכללת בקומפלקס הושקעה מחשבה עיצובית ותכנונית מהמדרגה הראשונה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

העיצוב החדשני וסטנדרט הבנייה הגבוה והבלתי מתפשר, לצד איכות החיים שמציעה העיר מודיעין, הופכים את קומפלקס המגורים 'אזורים השדרה' לפנינה אורבנית ומשתלמת ביותר. יחידות הפרויקט הן בעלות מפרט עשיר ואיכותי במיוחד, הכולל מזגן בכל חדרי הדירה, ריצוף יוקרתי, מרפסת או גינה, ואף כניסה נפרדת לחלק מהדירות. היחידות הינן מרווחות, כך שכל אחת מהן משתרעת על שטח של בין 136 מ"ר לכ-180 מ"ר ומרפסות מרווחות ביותר. יתרונות נוספים של הפרויקט הינם מיקומו המרכזי, הפרויקט צמוד לרחוב בית שאן, סמוך לגן החרגול, באזור שקט ונעים, במרחק הליכה מהמע"ר הנבנה בימים אלה ויהיה מרכז העיר מודיעין. כמו כן, ישנה גישה מהירה לצירי התנועה המרכזיים, שמאפשרים יציאה קלה ומהירה מהעיר.

גיל גורביץ מנהל השיווק והמכירות של חברת אזורים מציין: " קהל הרוכשים שרכש עד כה בפרויקט הינם בעיקר משפרי דיור הבאים מאזור מודיעין , רעות והסביבה, כאלה שהחליטו למכור את ביתם הפרטי הרחב והגדול ולעבור לדירה במרכז העיר שנותנת פרטיות מקסימלית. חשוב לציין כי אזורים לאחרונה יצאה במבצע לתקופת הבחירות שבה היא מציעה הנחה ייחודית ופריסת תשלומים נוחה לצד קיבוע המחיר למחיר ידוע מראש". השילוב של מקום שקט, במרכז העיר, צמוד לפארק מצד אחד ולאזורי הקנייה והבילוי הסמוכים במרחק הליכה מאזורים השדרה, יוצר תמהיל מושלם לכל מי שחלם על דירת חלומות במרכז העיר מודיעין". מסיים גורביץ.

'אזורים השדרה', נעשה בשיתוף פעולה מיוחד בין אזורים הנחשבת לאחת החברות הוותיקות והיציבות בענף הבניה והקבלן שלום את נתן. השילוב בין שתי החברות המובילות בתחומן, נבע מתוך הרצון ההדדי להצעיד את הפרויקט לפסגת האדריכלות והבניה בישראל.

דרור נגל מנכ"ל אזורים מציין כי מדובר בפרויקט ייחודי ביותר עם סטנדרטים מהגבוהים הקיימים בשוק היום. זהו אחד הפרויקטים היחידים במדינה שנבנים בלב העיר עצמה ואני בטוח שכל מי שרכש או ירכוש דירה בפרויקט יוקרתי זה ייהנה מהשילוב של נגישות מקסימלית לכל מקום, חינוך מהטובים שיש במדינה, שכנים בחתך סוציו אקונומי גבוה ביותר ואיכות חיים נהדרת".

חברת 'אזורים', שהוקמה בשנת 1964, היא אחת החברות הוותיקות בתחום הנדל"ן בישראל. במהלך השנים שחלפו, יזמה, יוזמת ומתכננת החברה מאות פרויקטים בארץ במעל ל-100 ערים הפרוסים על עשרות אלפי דונמים ירוקים, פארקים, שבילי דרך, פינות חמד ומתקנים. כחצי מיליון איש במדינת ישראל נהנים מסטנדרטים של בנייה ללא פשרות, ומאיכות חיים באחת ממאות הקהילות שבפרויקטים השונים של חברת אזורים. כיום בונה אזורים עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום.

השארת תגובה