מה הסיכונים בקניית רכב יד שניה ועל מי לסמוך

פעם היה נהוג לחשוב ששני רכבים למשפחה אחת זה בגדר מותרות, רק לאנשים עשירים שיש להם כסף. כיום הצב שונה לחלוטין, רכב הוא כבר מזמן לא מותרות אלא דבר חשוב ונחוץ לכל משפחה

לוח שעונים
לוח שעונים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כיום לכל בית בישראל יש רכב פרטי ליד הבית. באמצעות הרכב אנו זמינים לעשות כל דבר ויכולים להיות נגישים בקלות ובנוחות לכל מקום. בשנים האחרונות האופניים נכנסו לחיינו, וניתן לראות אנשים רבים מתניידים ממקום למקום באמצעות האופניים החשמליים שלהם.

רכב שני במשפחה – היום כבר אפשרי

פעם היה נהוג לחשוב ששני רכבים למשפחה אחת זה בגדר מותרות, רק לאנשים עשירים שיש להם כסף. כיום המצב שונה לחלוטין, כל משפחה בעלת יותר או פחות אמצעים, יכולה לרכוש רכב באחת מדרכי המימון המוצעות לה, בעיקר כשהקניה מתבצעת דרך חברות השכרה המציעות רכבים במחירים מוזלים יותר.

באופן טבעי, זוגות צעירים עם ילדים לרוב זקוקים לשני רכבים בבית, כאשר בן זוג אחד נמצא רוב שעות היום בעבודה בזמן שבן הזוג השני צריך להיות זמין ונגיש יותר לילדים בבית, לקחת ולהוציא אותם מבתי ספר, גנים וחוגים, לערוך קניות ולהסיע את הילדים לרופאים במידת הצורך. במקרים כאלה קשה מאד להתנהל ללא רכב נוסף, התלות בזמנים השונים של תחבורה ציבורית הוא לא נוח – במיוחד כשצריך לקחת כמה ילדים ביחד או להסתדר עם עגלת תינוק.

החסרונות בקניית רכב יד שנייה מאדם פרטי

כאשר רוכשים רכב יד שנייה מאדם פרטי, אף פעם לא ניתן לדעת באיזה מצב מכני הרכב נמצא. כמובן שנהוג לקחת אותו לבדיקות מוקדמות במוסכים מורשים, אך בעיות יכולות לצוץ לאחר מכן. יכול להיות שהרכב יימצא תקין מבינה מכנית לאחר כל הבדיקות, אך כעבור כמה חודשים תתחיל להיווצר תקלה אחרת שקשה היה לצפות כמו גיר או ראש מנוע. קשה להיות סמוכים ובטוחים שהמוכר הפרטי ייתן את הגילוי הנאות המלא ואתם עלולים למצוא את עצמכם מוציאים המון כסף על מוסכים ללא אפשרות להחזיר את הרכב.

כיצד לקנות רכב יד שנייה בראש שקט

כאשר קונים רכב יד שנייה מומלץ לעשות זאת רק דרך חברות אמינות ומוסמכות לכך. חברות כאלו יציעו שירותי מכירת רכב במסגרת רכבים יד שנייה שמתוחזקים באופן שוטף ומחמיר, תוך ביצוע כל הטיפולים והבדיקות הנדרשות לצורך אחזקה ושימור של הרכב מבחינה מכנית וחיצונית כאחד. האינטרס של חברות כאלו הוא להעניק מוצר באיכות הטובה ביותר, וזאת כדי לשמור על שם וערכי החברה. בנוסף, במקרים נדירים בהם נמצאת תקלה לאחר קניית הרכב, יש תמיד למי לפנות.

השארת תגובה