בצפת גם חב"ד נכנסו ל'סל' – תרבות

מופע לתלמידים (1)
מופע לתלמידים (1)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחר שבתחילת החודש החליט ראש עיריית צפת שוקי אוחנה על הרחבה משמעותי של סל התרבות העירוני במטרה לאפשר יותר פעילויות תרבותיות- חינוכיות לתלמידי בתי הספר, ולהגדיל את מספר התלמידים המשתתפים בפרויקט, השבוע לראשונה השתתפו בפעילות גם תלמידי בית הספר חב"ד בנים בעיר.

במהלך השבועות האחרונים החלו בתי הספר ברחבי העיר להשתתף בפעילות 'סל תרבות. השנה, צפויים להשתתף בפעילות 4,330 תלמידים, גידול של 40% בייחס למספר המשתתפים אשתקד. השבוע, תלמידי חב"ד בנים מילאו את בית יגאל אלון והשתתפו בהצגת 'עדלאידע'. כמו כן תלמידי כיתות א-ג בבתי הספר אגמים, ממלכתי ב' ובירב השתתפו בהצגת 'אוזו ומוזו' ושלל מופעים נוספים.

הצוות החינוכי בבתי הספר מציין כי באמצעות 'סל תרבות' התלמידים נחשפים מופעים חינוכיים תרבותיים ויוצאים עם חוויות משמעותיות, "אין ספק כי באמצעות פעילות זו הילדים הופכים לצרכני תרבות וכן ניתן להעביר להם תכנים חינוכיים בדרך יצירתית נוספת" הוסיפו.

ראש עיריית צפת ויו"ר מחלקת החינוך שוקי אוחנה ציין: ״אני רואה חשיבות רבה בהרחבת סל התרבות העירוני והכנסת מוסדות חינוך נוספים לפעילות החשובה. באמצעות פעילות זו התלמידים נחשפו לפעילות תרבותית, מרחיבים אופקים, הופכים סבלניים יותר, עם רמת קשב גבוהה וזוכים למימד נוסף של הבנת מציאות מורכבת״.

השארת תגובה