שלג ברחובות: "משאיות פרקו שלג טרי הישר מהחרמון"

אטרקציה לילדים: ביוזמת מחלקת הילדים והנוער של העירייה, 6 משאיות עמוסות שלג שהועמס בחרמון, פרקו את תכולתן במרכז הגן המרכזי בעיר

שלג ברחובות 2 לטשטש
שלג ברחובות 2 לטשטש
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שלג ברחובות: הבוקר (שלישי) בשעת בוקר מוקדמת, התייצבו במרכז 'גן המייסדים' בעיר 6 'סמיטריילרים' שנשאו שלג צח ולבן שהועמס בחרמון, כשהם פורקים אותם במרכז הגן.

ראש העיר, רחמים מלול הזמין את כל תושבי העיר והילדים להגיע וליהנות מהאטרקציה. ״כל התושבים מוזמנים להגיע וליהנות מחוויה נדירה לכל המשפחה״

היוזמה הינה של מחלקת הילדים והנוער בעיריית רחובות והחברה העירונית, בשיתוף מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זוהר בלום ומחזיק תיק נוער וצעירים, אסף אל-בר .

זוהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך אמר, ״אנחנו שמחים לאפשר גם לילדי ותושבי רחובות ליהנות ברחובות מחוויית חורף קרירה עם שלג ישירות מהחרמון״.

אסף אל-בר, מחזיק תיק נוער וצעירים העלה את הרעיון שמאחורי היוזמה, ״כדי להגיע לחרמון יש צורך בזמן ומשאבים, ולא כולם יכולים לעשות זאת – לכן הבאנו את השלג אליהם. אנו מקווים שתושבי העיר ייהנו מחוויה קהילתית משותפת בגן המייסדים".

אבי יוספי, מנהל מחלקת ילדים ונוער הסביר, ״קיבלנו פניות רבות מילדים ובני נוער שמסיבות שונות לא יגיעו לחרמון, אבל מאוד רוצים להשתתף בחוויית השלג. אני שמח שבעזרת כל הגורמים הרלוונטיים בעיריה אנחנו מצליחים להגשים עבורם ועבור אחרים את החוויה הזו״.

השארת תגובה