כביש עוקף בגין: "מוטמנים, פחים דקורטיביים וברזיות"

עיריית רחובות הכריזה על מבצע רחב היקף בדרך בגין (כביש העוקף), לניקיון יסודי של האזור כשבסיומו יוצבו לאורך הכביש פחים דקורטיביים, שילוט לשמירת הניקיון, שלטי הכוונה לצועדים, ברזיות ועוד

מהלך סביבתי בדרך בגין1
מהלך סביבתי בדרך בגין1
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בימים אלה פתחה עיריית רחובות במבצע רחב היקף בדרך בגין בעיר לניקיון יסודי של האזור כולו כאשר עם סיום הניקיון יוצבו לאורך הכביש פחים דקורטיביים, שילוט לשמירת הניקיון, שלטי הכוונה לצועדים, ברזיות ועוד.

מדובר בכביש עוקף מזרח, הפונה מכיוון כביש 40 עד ל'פארק המדע' הממוקם בכניסה לעיר. לכל אורך הכביש נוהגים תושבים רבים לקיים את ההליכה היומית שלהם לכל אורך היום, כאשר אחת למס' קילומטרים, מוצבים מתקני כושר ובריאות לתושבים מיטיבי הלכת.

ביום חמישי האחרון התחיל מבצע רחב היקף לכל אורך הכביש כאשר במהלכו יתבצע ניקיון יסודי של האזור כולו, לרבות השטחים הפתוחים הסמוכים לו. צפי סיום העבודה מוערך בכחודש ימים.

במסגרת זו יוצבו פחי אשפה חדשים, שילוט מתאים לאורך הכביש, שלטי הכוונה לצועדים במקום, ברזיות חדשות ופעולות נוספות שמטרתן לשפר את השימוש והנראות במרחב הציבורי.

עם תחילת העבודות לאורך תוואי הכביש, הגיעו לשטח סגן ראש העיר יניב מרקוביץ' וחברת המועצה ד"ר רוני באום, מחזיקת תיק קהילה, אקדמיה ואזרחים ותיקים, כדי לפגוש את צוות אגף חזות העיר שעבד במקום, להתרשם מביצוע העבודות בפועל ולעבור על תוכנית העבודה המתכוננת למקום. לאחר ביצוע שלב ראשון של עבודות ההכנה, תתקיים במקום פעילות קהילתית ( התחום עליו באום אחראית ) במטרה לשמור על המרחב הציבורי נקי לרווחת כלל תושבי העיר.

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר הסביר, "שמנו לעצמו למטרה לקדם את נושא חזות העיר בקדנציה. לצד בניית תוכניות עבודה רב שנתיות לאגף, אנו פועלים כל העת במטרה לשפר את נראות העיר בדברים הקטנים שלא תמיד זוכים לתשומת לב. בחודשים הקרובים נכנס לכל שכונה בעיר ונבצע בה ניקיון יסודי , נציב שילוט מתאים ובשיתוף אגף הפיקוח נדאג גם לאכיפה. לשמחתי אני פוגש מידי יום בעשרות תושבים אכפתיים שמציפים בעיות מהשטח ויחד עם הגיבוי לו אני זוכה מראש העיר שאף שינה את התקצוב העירוני המוקצה לצורך אותן פעילויות אנו מתחילים לראות את השינוי בשטח."

חברת המועצה ד"ר רוני באום אמרה, כי "הניקיון והמרחב הציבורי הם חלק משמעותי באיכות החיים בעיר. החיבור בין קהילה לבין סביבה הוא בלתי נפרד ואף מתבקש, ולכן בחודשים הקרובים אפעל יחד עם חברי למועצת העיר לגיבוש תוכניות עירוניות משותפות שיישמו הלכה למעשה את המונח שטבענו "חושבים סביבה"".

השארת תגובה