גם רובינשטיין: "מעריכים פעולות מד"א"

ראש עיריית בני ברק בביקור במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקרית אונו: "מעריכים ומוקירים את פעילותכם למען הציבור"

ביקור ראש עיריית הרב בני ברק הרב אברהם רובינשטיין בממלמ - צילום דוברות מדא 24.2.19 (2)
ביקור ראש עיריית הרב בני ברק הרב אברהם רובינשטיין בממלמ - צילום דוברות מדא 24.2.19 (2)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש עירית בני ברק, אברהם רובינשטיין, ביקר במוקד הלאומי של מד"א בקרית אונו ונפגש עם מנכ"ל מד"א אלי בין וחברי מטה הארגון. במהלך הביקור, נחשף ראש עיריית בני ברק לפעילות מד"א, לטכנולוגיות הרבות שבשימוש הארגון ולפעילות מוקד 101 שבו פועלים גם חובשים מתנדבי השירות האזרחי ועובדים מהמגזר החרדי. בנוסף, נחשף ראש העיר לשיתוף הפעולה הייחודי שמקיים מגן דוד אדום עם למעלה מ-24 עמותות הצלה, רובן מהמגזר החרדי ושמע על היחסים הטובים עם רבני הארגונים, כאשר מד"א מנחה את הצד המקצועי והרבנים את הצד ההלכתי למתנדבים החרדים ועל מאמצי מד"א לאפשר לכולם סביבת עבודה נעימה ומותאמת להשקפתם.

ראש העיר, אברהם רובינשטיין: "התרשמתי מאוד ושמחתי להכיר את מגן דוד אדום מקרוב. העיר בני ברק צפופה ביותר והתנועה והתחברה בהתאם. אנשי מד"א והצלה-מד"א גוש-דן שפועלים רבות בעיר להצלת חיים מיומנים מאוד ויש להם את היכולות להסתדר בבני ברק. הפעילות שלכם ברוכה והתושבים מכירים ומוקירים את הפעולות שלכם למען הצלת חיים, הן באמבולנסים ובאופנועים והן בהתרמות דם. אתם עושים עבודת קודש ועל כך תבורכו."

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אנו מודים לראש העיר אברהם רובינשטיין שהגיע לביקור במוקד הלאומי של מד"א. אנו גאים לעבוד כתף אל כתף עם העירייה למען בריאותם של תושבי העיר בני ברק. מתנדבים רבים תושבי בני ברק מצילים חיים במסגרת מד"א, הם מוזנקים ויוצאים במשך 24 שעות ביממה, ביום ובלילה לסייע לחולים ופצועים תושבי העיר וכל זאת בהתנדבות ועל כך מגיעה להם הערכה רבה. שיתוף הפעולה הפורה עם העירייה מחזק את יכולתנו להעניק סיוע רפואי במצבי חירום ולהציל חיי אדם. נמשיך לפעול יחד במטרה משותפת על מנת לשפר את הסיוע הרפואי שאנו מגישים."

השארת תגובה