באר שבע מעדיפים: צמוד קרקע

באר שבע: 58% מהתושבים מעדיפים צמוד קרקע עם גינה – 27% מהתושבים מעדיפים להתגורר בפנטהאוז או מיני פנטהאוז – 15% מעדיפים להתגורר בדירות גן – הלמ"ס: בבאר שבע החלו להיבנות בשנה האחרונה כ- 202 יחידות דיור צמודי קרקע בלבד

אביסרור בנווה נוי - קרדיט - dvision3 (2000 x 1125)
אביסרור בנווה נוי - קרדיט - dvision3 (2000 x 1125)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

על פי סקר אומניבוס שנערך בקרב תושבי באר שבע, רוב תושבי העיר מעדיפים להתגורר בבית צמוד קרקע עם גינה. מהסקר שנערך בקרב תושבי באר שבע ובחן את העדפות המגורים שלהם עולה, כי 58% מהתושבים מעדיפים צמוד קרקע עם גינה, 27% מהתושבים מעדיפים להתגורר בפנטהאוז או מיני פנטהאוז ו- 15% מעדיפים להתגורר בדירות גן.

ולמרות העדפות המגורים של תושבי באר שבע, נתוני הלמ"ס מצביעים בבאר שבע החלו להיבנות במהלך 2018 כ- 202 יחידות דיור צמודי קרקע בלבד. אחד הפרויקטים המוכרים והמבוקשים בעיר שמציעים למכירה צמודי קרקע הוא פרויקט אביסרור בנווה נוי. הפרויקט ממוקם בשכונה המבוקשת בבאר והוא כולל בסך הכל 36 קוטג'ים בני 5 חדרים אשר לחלקם גם מרתף גדול.

לדברי יורם אביסרור, סמנכ"ל חברת אביסרור הבונה את פרוייקט הקוטגים נווה נוי מסביר כי העיר באר שבע, מבחינה אקלימית, מתאימה מאוד לאירוח חיצוני שכן ימי הגשם בעיר ספורים. פרוייקט נווה נוי נבנה עם ראייה אשר מתבססת על "החיים בחוץ" המתאימה לאורח החיים בדרום כך לדוגמה: גודל הגינה הינו אידיאלי, היציאה לחצר נמצאת במיקום נוח, כמו גם גודל השטח המרוצף. בנוסף התקינה החברה נקודת מים וגז חיצוניים, תשתית השקיה מתקדמת ותאורה לכל רוכש אשר יפתח את תרבות 'אירוח החוץ' בחצר ביתו.

אביסרור מציין בנוסף כי הפרויקט רושם הצלחה גדולה לאור הביקוש הגדול לצמודי קרקע בעיר. "בנוסף קיים ביקוש גדול להתגורר בשכונת נווה נוי שהיא אחת השכונות הטובות והמבוקשות בעיר. הפרויקט מוקם בחלקה המזרחי של שכונת נווה נוי המאופיינת בבנייה צמודת קרקע מה שמשווה לה אווירה כפרית ונעימה. כמו כן הפרויקט יוקם בסמוך למרכז קניות חדש, בסמוך ל-YES פלאנט וכן בסמוך לקניון MALL 7".

השארת תגובה