תחרות הקרם המנצח של השנה יוצא לדרך

לראשונה בישראל מתקיימת תחרות קוסמטיקה בהשתתפות המונית של 10,000 נשים החברות בקהילת הנסייניות Beauty with Joy365 שהוקמה על-ידי היזמית מיה ארזי-בראניקס וצמחה בזמן שיא לכדי קהילה איכותית ומיוחדת של אלפי נשים המתעניינות בטיפוח העור ולייף סטייל

מארז קרמים
מארז קרמים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מועדון הנסייניות הגדול במדינה 365BEAUTY WITH JOY מציע את תחרות הקרם של השנה בקרב החברות. התחרות תתקיים בתאריך 11.5.19. בתחרות כל המשתתפות מקבלות בדואר את הקופסה הורודה הנחשקת עם חבילת דוגמיות מפנקת המותאמת באופן אישי, כל אחת בהתאם לסוג העור שלה.

לאחר ההתנסות במוצרים כל משתתפת מעלה את חוות הדעת שלה, בכנות גדולה, לטוב ולרע, ומשתפת את יתר החברות בהתנסות האישית שלה וביחד בוחרות את הקרם המנצח של השנה.

הייחוד של תחרות זו מתבטא בכך שחוות הדעת על כל מוצר הן חוות דעת אמיתיות וכנות ואינן עוברות שום סינון או צינזור וההנחיה בקבוצה היא ברורה – כותבים אמת, לטוב ולרע ושוברים את מעגל ה'פייק' של חוות דעת ממומנות שגורמות להטעיית הציבור. בתחרות הקרם המנצח של השנה נמצאים מותגים שבטוחים באיכות המוצר שלהם ולא מפחדים לתת לחברות הקהילה לנסות ולשתף בתוצאות.

ארזי-בראניקס מסרבת לקבל תשלום מבעלי המותגים והמשווקים השונים וזאת על מנת לשמור על תחרות אובייקטיבית ונקיה מאינטרס ולכן רק מותגים אשר בטוחים באיכות המוצר מציעים את מוצריהם להתנסות.

עד היום חברות הקבוצה העלו חוות דעת מעניינות על סוגים שונים של מסיכות ליפטינג, קרמים וסרומים לטיפול בכהויות סביב העיניים ומוצרים לאקנה, קופרוז, פיגמנטציה ועוד.

בקופסאות ההתנסות תוכלו למצא מגוון דוגמיות של מותגים שניתן להשיג במכוני קוסמטיקה ופחות על המדפים בחנויות הקוסמטיקה והפארמה. עד היום נוסו מוצרים של חברת רויאל קאר, מוצרי טיפוח וטיפול לכף הרגל של KART מוצרי אנטי אייג' של וגה קליניק ו SR COSMETICS , קרמים של המותג גאיה, רניו, PHD ועוד. בתאריך 21 למאי 2019 יתקיים נשף הסיום של התחרות בו יוכרזו שמות המוצרים שצברו מעל 85 אחוז חוות דעת חיוביות.

רגע השיא של התחרות יגיע עם הכרזת שמות עשרת מבקרות הקוסמטיקה של השנה שיזכו בחבילת פרסים בשווי 2000 שח כל אחת.

מועדון הנסייניות הוא בבעלותה של היזמית מיה ארזי ומונה למעלה מ- 7000 חברות בדף הפייסבוק JOY365. מספר זה גדל מידי יום ויחד עם זה גם העשייה החברתית בקרב המשתתפות.

עיקר הפעילות של אתר הביוטי ועמוד הפייסבוק הוא מועדון של נסייניות קוסמטיקה ומאפשר לכל אחת להעלות את חוות דעתה באופן חופשי. מעת לעת ישנן פעילויות יזומות עם תחרויות נושאות פרסים כשהמהות היא לעשות טוב, לתת וגם לקבל חזרה.

5 תגובות
  1. https://www.facebook.com/groups/joy365/

    בקבוצת הפייסבוק: Beauty with Joy365 מועדון נסייניות קוסמטיקה, טיפוח ויופי
    יש קהילה של אלפי נשים בישראל שמקבלות בחינם דוגמיות למוצרי טיפוח הגוף וקוסמטיקה, להתנסות באופן שוטף ומעלות חוות דעת אובייקטיביות

  2. אשמח לקבל גם תודה

  3. מעבר לחוות דעת הרבה ליקוקים ליזמית המהוללת מיה ארזי

  4. מגיע לי 😉

  5. הקבוצה הכי שווה ברשת!!!

השארת תגובה