בני ברק: פצוע קשה בתאונה עם אופניים

תאונת אופניים
תאונת אופניים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשעה 17:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב ברחוב אברבנאל בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון גבר כבן 34 במצב קשה עם חבלות בראש ובגפיים. נדב

חובש רפואת חירום בבימבולנס מד"א יששכר וייס שהגיע ראשון למקום סיפר: "הייתי במרחק של מאות מטרים בודדים על הרחוב עצמו כשקיבלתי את הדיווח על התאונה, כשהגעתי למקום ראיתי את הפצוע שוכב על הכביש כשהוא בהכרה מלאה וסובל מחבלה קשה בגפיים ומחבלת ראש מדממת. מיד ביצעתי בדיקות רפואיות ראשוניות והתחלתי להעניק לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים וחבישות והוא פונה במהירות בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח כשמצבו קשה ויציב."

מתנדבי מד"א הוזעקו לרחוב אברבנאל בבני ברק בעקבות דיווח על תאונה עם מעורבות רכב ואופניים חשמליים.

הכוננים בסיוע צוותי מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני לגבר כבן 30 במצב בינוני עם חבלות קשות בגפיים והוא פונה על ידי ניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים.

יחיאל קולסקי חובש הצלה שטיפל בפצוע סיפר: "רוכב האופניים סובל מחבלת ראש וקטיעה מלאה בגפיים. הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים בסיוע מתנדבים נוספים של ארגון 'הצלה' וצוותי מד"א והוא פונה להמשך טיפול בחדר טראומה בבית החולים בילינסון בפתח תקווה".

השארת תגובה