פרויקט 'בור סוד' מציג: כנס זיכרון

בכנס מיוחד לזכר הרבנית אזרחי עליה השלום, נשא דברים בעלה הגר"י, והוצגה פעילותו הנרחבת של ארגון 'בור סוד' לשיפור הזיכרון

בור סוד
בור סוד
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מאות אברכים ובני תורה השתתפו בכנס של פרויקט בור סוד אשר הוקדש לע"נ הרבנית הרוממה מרת רבקה בת ר' חיים לייב הלוי זצ"ל, אשת חבר לגאון רבי יצחק אזרחי, ראש ישיבת מיר.

בכנס נשא דברי חיזוק הגר"י אזרחי בעניין חשיבות ידיעת התורה ע"י עמל ותחבולות. ובמהלכו שיבח את פעילות הארגון אשר זכה לברכתם ועידודם של גדולי ישראל. בהמשך הכינוס התקיימה הרצאה מרתקת מאת הגאון רבי בן ציון שמואל, מייסד ארגון פרויקט בור סוד, במהלכו הושמע סיקור נרחב על פעילות הארגון, אשר זכה לסייע להמוני אברכים ובני תורה מבוגרים וצעירים כאחד בכל רחבי הארץ, לזכור מאות דפי גמרא והלכה בע"פ, ובנוסף לעודדם ע"י מבחנים בקרן המלגות הגבוהות. לאחר הכינוס קיבלו המשתתפים חוברת אשר הוקדשה גם היא לע"נ הרבנית ע"ה בה נלמדת השיטה המיוחדת אשר מקורותיה בחז"ל ובספר עקידת יצחק.

לאור הכינוס נרשמה עלייה דרמטית בכמות המצטרפים ללימוד השיטה בקורס של הארגון ולמבחני קרן המלגות.

ארגון פרויקט בור סוד הוקם לפני כשלוש שנים במטרה לעורר את ציבור לומדי התורה כנגד המפריעים הגדולים אשר מצויים כ"כ בדורנו וגורמים ע"פ מחקרים רבים לשכחה רבה ולעגמת נפש גדולה, ובנוסף לתת כלים אשר תירגמו בצורה מעשית ונוחה את עצת חז"ל והעקידת יצחק המאפשרת לעשות חזרות בע"פ גם על מסכתות וסימנים שלמים. המטרה שלהם היא שכל אחד ידע לפחות מסכת אחת בע"פ, דרכה יוכל לשאוב שמחה וסיפוק עצום כדי להגשים את שאיפותיו להיות תלמיד חכם וגדול בישראל.

לאור ההצלחה הרבה הצליח הארגון לסחוף אחריו תורמים רבים כדי לפתוח קרן של מלגות גבוהות עבור הנבחנים ע"פ שיטה זו. הייחודיות של קרן המלגות  של בור סוד היא שהנבחנים עצמם בוחרים גם את מועד המבחנים בעצמם, וגם את חומר הבחינה, וזאת כדי לאפשר לכל אחד לבצע את השיטה על החומר אותו הוא לומד, ולפי קצב ההתקדמות האישי שלו. היום לאחר מאות של מבחנים ממוצע הציונים הוא מהגבוהים ביותר בעולם ועומד על 96%. הציון הנמוך ביותר שנרשם עד כה הינו 82.5% בלבד.

תגובה אחת
  1. מדהים
    ישכוייח על היוזמה מהרב בן ציון שמואל
    עוד לא נשמע דבר כזה בעולם
    ללמוד את כל הגמרא בעלפה?
    פשוט מדהים!!!!!

השארת תגובה