הרבנות מציגה: עוד 789 רבנים ודיינים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אלפי רבנים ובני משפחותיהם התכנסו אמש (ב׳) בשעות אחר הצהריים לכנס היסטורי ורב רושם שערכה הרבנות הראשית לישראל לרגל הענקת תעודות הסמכה ל-789 רבנים, רבני עיר ודיינים. מעמד שנערך לראשונה במרכז הקונגרסים בבנייני האומה בירושלים.

לאור הגידול המבורך במספר הנבחנים ואחוזי ההצלחה הגבוהים, ובמטרה לפאר ולהגדיל את עולם הרבנות, ערכה הרבנות הראשית לישראל לראשונה את כנס ההסמכה השנתי בו הוסמכו 789 רבנים, רבני עיר ודיינים לשמש בקודש – בבנייני האומה בירושלים, בהשתתפות אלפי בני המשפחות הנרגשים.

את בימת הכבוד החגיגית והמרשימה פיארו הרבנים הראשיים לישראל, הרב הראשי לישראל הראשון לציון הרב יצחק יוסף והרב הראשי לישראל, יחד עם הרבנים הגאונים חברי מועצת הרבנות הראשית וכן הדיינים הגאונים חברי בית הדין הגדול וראשי אבות בית הדין, יחד עם מנכ"ל הרבנות הראשית לישראל הרב משה דגן והשר לשירותי דת ח"כ הרב יצחק ועקנין.

בטקס המרגש נטלו חלק גם רבני ערים, דיינים, ראשי ישיבות וכן אלפי בני משפחותיהם הנרגשים של הרבנים מקבלי התעודות. את הכנס הנחה איש התקשורת דוד חכם, והוא לווה על ידי מקהלת ילדים שהעניקה רגעים מוזיקליים מרגשים.

עם פתיחת המעמד, הזמין המנחה את הרב הראשי לישראל הראשון לציון מרן הרב יצחק יוסף, נשיא
לאחר הדברים פתחו הנוכחים בריקודים לכבודה של תורה ולכבוד האירוע המרגש וניגשו לקבל את תעודות הסמכה הנחשקות, החתומות על ידי הרבנים הראשיים לישראל מידי הרבנים, יחד עם חברי מועצת הרבנות הראשית ודייני בית הדין הגדול.

אחד המשתתפים סיכם כי "גדול היה המעמד לכבודה של תורה. התחושה המרשימה של מאות תלמידי חכמים שלמדו כולם על מנת להרביץ תורה והלכה ברבים והתכנסו יחדיו לקצור את פרי עמלם, נחקקה בזכרון כל אחד ואחד מבאי המעמד".

השארת תגובה