יכריע בינהם: השלישי של גרנד אביסרור

פרויקט גרנד אביסרור בבאר שבע של חברת אביסרור - קרדיט וויופוינט
פרויקט גרנד אביסרור בבאר שבע של חברת אביסרור - קרדיט וויופוינט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת אביסרור המשווקת את פרויקט גרנד אביסרור שבשדרות טוביהו בעיר מדווחת, כי החלה בניית הבניין ה-3 בפרויקט מתוך 4 המגדלים שייבנו בפרויקט.

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון מאוד והוא כולל דירות בנות 4,5,6 חדרים. בין הדירות שנותרו לשיווק במגדלים – דירות 5 חדרים בקומות הגבוהות עם נוף פתוח לכל האזור.

יורם אביסרור, סמנכ"ל שיווק של החברה ציין, כי "פרוייקט גרנד אביסרור מביא לדרום יוקרה בר השגה. רק לאחרונה פתחנו לשיווק את המגדל ה- 3 בפרויקט וכבר אנו נתקלים בביקושים רבים לרכישת דירה בפרויקט .רוב הרוכשים בפרוייקט הינם מצמצמי דיור אשר החליטו לעזוב את הוילה הגדולה שלהם ולעבור לדירה במגדל אשר מעניק להם חווית מגורים בשילוב איכות חיים כמו במגדלים של תל אביב. המגדל מציע לדייריו מגוון פסיליטיס כמו סאונה, ספא, בריכת שחייה חדר כושר, פארק ואפילו בית כנסת".

פרויקט גרנד אביסרור תוכנן על ידי האדריכל סמי טיטו והוא מציע לדייריו מפרט ושירותים יוצאי דופן לאזור. הפרויקט כולל פארק פרטי גדול ומרווח עם מתחמי ישיבה שונים לרווחת הדיירים וכן מתחם ספא נפרד הכולל חדר כושר, סאונות, ג'קוזי, בית כנסת פארק שעשועים ועוד.
בחזית הפרויקט תוקם טיילת לאורך של 120 מ"ר שתתחבר לקניון "גראנד קניון" בעיר, למתחם התחנה ולמתחם הסקייט-פארק הכולל מעל 2,500 מ"ר של משטחי בטון המתחברים בשבילי בטון לרחובות הגובלים דוד טוביה ואילן רמון ומיועד לרווחת סקייטרים ורוכבי רולר-בליידס.

בצמוד לפרויקט שוכן בית ספר תיכון מקיף ו', גני ילדים, מבני מסחר, מבני ציבור, תחבורה ציבורית וכל יתר השירותים הנדרשים.

חברת אביסרור משה ובניו הוקמה בשנת 1978 בבאר שבע ע"י משה אביסרור המכהן כיום כנשיא החברה. עד כה חברת אביסרור משה ובניו אחראית להקמתן של עשרות אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ – אילת, אזור, אשדוד, אשקלון, באר-שבע, בית שמש, גדרה, יבנה, ירושלים, מודיעין, ראש העין ורחובות.

השארת תגובה