"הכספים שניתנו לחרדים יחזירו אותם אחורה"

סגניתו של יצחק הרצוג במחנה הציוני מצטרפת גם היא למתקפות על הקואליציה – וכמובן מוצאת את הציבור החרדי בין האשמים

 יצחק הרצוג. צילום: פייסבוק
יצחק הרצוג. צילום: פייסבוק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

האופוזיציה עולה להתקפה: חברת הכנסת ציפי לבני, מספר 2 במחנה הציוני מתחה הבוקר ביקורת חריפה על הממשלה שהוקמה, וטענה כי היא מלאה בבעיות, ולא תצליח להחזיק מעמד.

"כל התוצאה הסופית היא תוצאה סופית רעה לעם ישראל. האם היא טובה לנתניהו? הוא שילם במחירים מופקעים אבל הישרדותו חשובה לו כנראה יותר מהכל, הבעיה ניצבת במהות של הממשלה הזאת. חלוקת ככספים לסקטורים ולא לעם ישראל – הסתכלות לא על מדינת ישראל אלא על הישרדות, איך רוכשים את קולם של אותם שותפים טבעיים שיוכלו לתמוך בו על מנת שיוכל להישאר בתפקיד. פשוט לחזור אחורה", אמרה לבני בראיון בגלי צה"ל.

היא הביעה זעם על ההסכמים הקואליציוניים ותקפה את התקציבים שניתנו לציבור החרדי. "הכספים שניתנים בין היתר לחרדים לא עוסקים בקידומם, הם עוסקים בחזרה אחורה דווקא כשהתחיל תהליך של השתלבות בעבודה ושירות צבאי", טענה.

לבני גם הבהירה כי מפלגתה לא תצטרף לממשלת אחדות: "אמרנו דברים ברורים לפני הבחירות. יש בינינו תהום פערים בהשקפת עולם. איך אנחנו רואים את מדינת שיראל, לאיפה היא צריכה ללכת. ממשלה מקימים כדי להוביל דרך, נהיה באופוזיציה, נוביל את דרכנו, נילחם במחוזות שאליהם הממשלה הזאת מובילה את עם ישראל כדי להחליף את דרכה".

אמש הגיב יושב ראש המחנה הציוני, יצחק הרצוג להקמת הממשלה וכתב כי מדובר ב"ממשלה בלי אחריות, יציבות ומשילות.ממשלת כישלון לאומי. ממשלה סחיטה, צרה וחלשה שלא תקדם דבר ותוחלף במהרה על ידי אלטרנטיבה של תקווה ואחריות".

2 תגובות
  1. לבני העם בחר ביבי בוזזזזז

  2. בוז'י בלי לבני היתה זוכה

השארת תגובה