דואגים לתחבורה לחולי הסרטן

יו"ר ארגון 'לב מלכה' אהרן אברמן נועד לפגישה עם חה"כ הרב מיכאל מלכיאלי לקידום חקיקה לטובת חולי הסרטן – יו"ר ארגון 'לב מלכה' אהרן אברמן: "חה"כ מלכיאלי קשוב לצרכי הילדים החולים"; חה"כ מלכיאלי: "המתנדבים של 'לב מלכה' עושים קידוש ד'"

אברמן עם מלכיאלי
אברמן עם מלכיאלי
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יו"ר ארגון 'לב מלכה הרב אהרון אברמן, נועד עם חה"כ הרב מיכאל מלכיאלי (ש"ס), לדיון ממושך על מצב החקיקה בנוגע לילדים חולי סרטן. הדיון הוא חלק מתכנית העבודה לקראת הכנסת הבאה, שבה מבקש חה"כ הרב מלכיאלי, לקדם חקיקה לרווחתם של חולי הסרטן.

אחד הנושאים שעלה במהלך הפגישה, נוגע לבעיית הנגישות של התחבורה הציבורית לחולי הסרטן. הרב אברמן הציג בפני חבר הכנסת את המצב הנוכחי שבו חולי סרטן הסובלים מנכות מתקשים להתנייד בתחבורה הציבורית.

הרב אברמן הזכיר לשבח את פעילותו של חה"כ הרב מלכיאלי, בקידום המעלית במערת המכפלה, שנועדה לאפשר לנכים ולחולים בהם חולי סרטן רבים, לשפוך שיח על קברי אבות, באופן נגיש.

חה"כ הרב מלכיאלי הבטיח לרב אברמן, כי מיד עם תחילתה של הכנסת ה-21, בכוונתו לקדם בחקיקה את חובת ההנגשה של התחבורה הציבורית לטובת ציבור החולים והנכים, המתקשים כיום לנוע בתחבורה הציבורית בשל היעדר תנאים מתאימים בחלק מחברות התחבורה הציבורית.

הרב אברמן הודה מקרב לב לחה"כ הרב מלכיאלי, שהוא לדבריו אוזן קשבת להירתם לכל הצרכים של הילדים חולי הסרטן ובכלל לחלשים בחברה הישראלית: "הכנסת משתבחת בחבר הכנסת מלכיאלי, שקשוב לכל הצרכים של הילדים החולים, וממהר למצוא פתרון לכל בעיה שאנחנו מניחים על שולחנו".

חה"כ הרב מלכיאלי, אמר כי ארגון 'לב מלכה' מהווה תעודת גאווה: ":הארגון שלכם והמתנדבים שלכם, הם הגאווה של כולנו. שאנחנו רואים את הילדים החולים מחייכים בזכות הפעילות שלכם, זה גורם לקידוש ד' גדול".

השארת תגובה