חדש ב'קפלן': פינת קפה, חינם

עמותת 'לשבוע' השיקה עמדת שתיה חמה חינם בחדר המיון בבית החולים קפלן

פינת קפה
פינת קפה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חדרי המיון העמוסים מצויים בראש הכותרות. בעוד הרופאים עושים מעל ומעבר להעניק מענה רפואי מיטבי יש גם מי שדואגים להקל על שהות המטופלים, לפחות בבית החולים 'קפלן' ברחובות.

עמותת 'לשבוע' אשר פועלת יותר מעשור בבית החולים 'קפלן' השיקה היום עמדת שתיה חמה במיון הראשי בבית החולים קפלן. בעמדה יוכלו כל המבקרים והחולים במיון ליהנות משתיה חמה ללא כל תשלום. בהשקה השתתפו מנהל חדר המיון ד"ר ארקדי שקליאר וחבר המועצה ומחזיק תיק הכספים הרב פנחס הומינר שהינו מראשי ארגון 'לשבוע'.

פינת הקפה הוקמה בשיתוף עם הנהלת בית החולים קפלן, ומופעלת על ידי עמותת 'לשבוע' של חסידות קרעטשניף.

בעמדת הקפה ניתן יהיה להכין שתיה חמה בנוחות ובקלות, וזאת לזכרם של ורד כהן ז"ל ויוסף שמואל ז"ל.

מיזם זה מצטרף לחלוקה היומית הקבועה של העמותה אשר מחלקת מידי יום סנדוויצי'ם ושתיה קרה למבקרים והחולים בבית החולים קפלן, כמו גם מתקן מיני מתיקה שהוצב במיון היולדות כדי להמתיק את שהותן.

לדברי דוד שמואל מהמתנדבים הבולטים של עמותת 'לשבוע' לפינת הקפה חשיבות רבה משום שהשהיה הממושכת בחדר המיון רווי במתח ואפוף בחרדות והאפשרות להכין שתיה חמה בחינם יכול להועיל עד מאד לחולים ולמבקרים. "אנחנו מאמינים שאדם שיוכל להכין שתיה חמה יהיה רגוע יותר במיון והחוויה תהיה טובה יותר לחולים ולצוותים הרפואיים".

ד"ר ארקדי שקליאר מנהל חדר המיון הודה לעמותה על היוזמה החשובה ואילו חבר מועצת העיר הרב פנחס הומינר מראשי העמותה הודה להנהלת בית החולים על שיתוף הפעולה הפורה עם הארגון המתועל למען החולים.

ארגון 'לשבוע' של חסידות קרעטשניף פועל למעלה מעשור שנים בקהילה העירונית ברחובות, והוא עומד לשירותם של תושביה מכל מהמגזרים והחוגים. הארגון הפועל על בסיס וולונטארי מחלק ארוחות חמות, סנדוויצ'ים ומיני מתיקה במחלקות בית החולים מידי יום, מפעיל מערך היסעים חינם למרכזים הרפואיים ובחזרה, תומך במשפחות דלות אמצעים ומעוטות יכולת ומשווק באופן קבוע מצרכי יסוד במחיר עלות.

השארת תגובה