נשר תנציח את זכרו של דוד עמר ז"ל

דוד עמר ז"ל
דוד עמר ז"ל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ועדת השמות של עיריית נשר המליצה למועצת העיר לקרוא את חטיבות הביניים ואת השדרה הראשית של בנשר על שמו של ראש העיר המנוח דוד עמר.

ראש העיר נשר, רועי לוי: " אני מתרגש מאוד מהזכות שנפלה בחלקי להנציח את ראש העיר, דוד עמר ז"ל ומודה לחברי הועדה על הנצחה זו, זכינו כעיר שדוד עמר ז"ל פעל למענה שנים רבות. ראוי ביותר להנציח אותו במקומות המרכזיים בעיר"

ועדת שמות למקומות ציבוריים וסמלים של עיריית נשר, התכנסה השבוע, והמליצה, ע"פ הוראות החוק והדין, על הנצחת שמו של ראש העיר המנוח, דוד עמר ז"ל.

עמר, היה מבוניה ומייסדיה של נשר, שימש כ-40 שנה כחבר מועצת העיר ונבחר לכהן כראש המועצה בשנת 1989. בשנת 1995 הוביל את הפיכתה של נשר לעיר ועמד בראשה עד לשנת 2013. בחודש אוגוסט 2018, עמר הלך לעולמו, בן 76 היה במותו.

עמר הוביל את מערכת החינוך בנשר להישגים רבים והפך אותה לטובה מסוגה בארץ. הוא היה ראש העיר הראשון שהכניס את הלוחות החכמים לכל בתי הספר בעיר, הקים את שכונת רמות יצחק, את בתי הספר בעיר, האצטדיון, הקאנטרי וכמובן אזורי מסחר ומגורים. הוא היה מנהל ברמ"ח אבריו, איש עשייה, חרוץ ומשקיען, היה מתחיל את הבוקר מוקדם מאוד בסיור בעיר והעיר הייתה ה"בייבי" שלו".

לאור כל זאת, ולאחר קבלת בקשה רשמית מהמשפחה, ועדת השמות המליצה למועצת העיר לקרוא על שמו של דוד עמר ז"ל את חטיבות הביניים בעיר, ובנוסף לקרוא לשדרה הראשית של העיר (חלק מרחוב צה"ל) מצומת דרך הטכניון ועד צומת רח' בר יהודה על שמו: שדרות דוד עמר ז"ל. דבר שינוי שם הרחוב פורסם השבוע באתר העירייה, והציבור מוזמן להגיש השגותיו בנוגע לשינוי שם הרחוב עד 17/3/19.

ראש העיר נשר, רועי לוי: "זכינו. זכינו כעיר שדוד עמר ז"ל פעל למענה שנים רבות. דוד הוביל אותנו לעיר מפותחת מלאה באנשים טובים ומערכת חינוך מובילה ופורצת דרך. ראוי ביותר להנציח אותו במקומות המרכזיים בעיר."

תגובה אחת
  1. כבוד גדול לעיר שמנציחה אדם שתרם לקידום העיר תודה לראש העיר המכהן ולחברי מועצת העיר

השארת תגובה