מחנכים: כאן גדלים פארי עולם התורה הספרדי

אצל הרב בעדני
אצל הרב בעדני
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

תנופה ברישום לישיבת 'בני יששכר' בחדרה: מחנכים והורים ממליצים לתלמידיהם לקבוע את מקום לימודם לשנה הבאה בישיבת 'בני יששכר' שהיא מקום שמגדלים בו את פארי עולם התורה הספרדי.

המחנכים וההורים נתלים גם באילן גבוה-חבר מועצת חכמי התורה רבי שמעון בעדני, שהמליץ להורים ולמחנכים השואלים לדעתו, לשלוח את הנערים לישיבה שבהם יצאו תלמידי חכמים: "כל מי שרוצה שהבן שלו יגדל לתלמיד חכם וירא שמים ובעל מידות טובות שישלח אותו לישיבת 'בני יששכר'".

דברי הרב התקבלו בסיפוק בקרב מחנכים ומנהלים המכירים זה מכבר את הליכותיה של הישיבה. הורים ומחנכים שהתוודעו לתלמידי הישיבה ציינו כי התרשמו מהרמה הלימודית של תלמידי הישיבה ומיראת השמים המלווה את הליכותיהם. המחנכים הדגישו כי תלמידי הישיבה הפגינו שליטה בסוגיות השונות גם אלו שנלמדו חודשים קודם לכן. לדבריהם ניכר על הבחורים הן ברמתם הלימודית והן בהליכותיהם כי הם גידולי הפאר של עולם התורה הספרדי, וכי עתידים לצמוח לתלמידי חכמים מופלגים.

לאור ניסיונם של המחנכים והמנהלים, כיהודה ועוד לקרא לדבריו של חבר מועצת חכמי התורה, המליצו מנהלים ומחנכים לתלמידיהם המצוינים בכיתות ח' לבחור בישיבת 'בני יששכר' כישיבה שבה יעלו מעלה מעלה במעלות התורה והיראה.

ישיבת 'בני יששכר' זכתה זה מכבר לקנות את שמה כאחת הישיבות המובילות בעולם הישיבות לבני עדות המזרח. בישיבה המתנהלת לאורם של גדולי ישראל, יש שילוב ייחודי בין רמה לימודית גבוהה בדרך העיון בישיבות הקדושות, עם יחס אישי ופיתוח כישרונותיו של כל תלמיד ותלמיד. צוות הישיבה עומד ומשקה את כל תלמיד באופן המתאים לו ועומד ואומר לו גדל.

מעת לעת פוקדים את הישיבה גדולי תורה ומוסר, המוסרים לתלמידי הישיבה שיחות ושיעורים. בנוסף בוחנים תלמידי החכמים את תלמידי הישיבה,  ויוצאים מגדרם מהתפעלות מהשקיעות של התלמידים בתורה ומוסר.

השארת תגובה