כחלון: לא רואה את גנץ מרכיב ממשלה

בכנס 'בשבע' ירושלים ה-16 הבהירשר הואצר כחלון כי בעשירי באפריל ימליץ בפני הנשיא על ראש הממשלה נתניהו להרכבת הממשלה – היה בנינו שיתוף פעולה מדהים בקנה מידה היסטורי

משה כחלון
משה כחלון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שר האוצר משה כחלון הצהיר היום בכנס 'בשבע', בפעם הראשונה כי אחרי הבחירות תמליץ מפלגתו אצל נשיא המדינה כי יטיל על ראש הממשלה נתניהו את מלאכת הרכבת הממשלה.

כחלון נשאל על יחסיו עם ראש הממשלה ולמצב מפלגתו בסקרים והשיב, כי "ב 30 השנים האחרונות לא היה עוד שר אוצר שיחסי הגומלין בינו לראש הממשלה היו כה טובים כפי שהיה בארבע השנים האחרונות, במיוחד כאשר שר האוצר איננו ממפלגתו של ראש הממשלה".

על המצב בסקרים השיב, כי הוא מאמין שלאחר שהמערכת תתייצב עם סגירת הרשימות הרי שהמנדטים של מפלגתו יחזרו לקבל ביטוי גם בסקרי דעת הקהל.

"נתניהו כבר הודיע שהממשלה הזו היא גם זו שהוא ירצה אחרי הבחירות – נמתין לעשרה באפריל ונראה כמה מנדטים יהיו לנו". אמר שר האוצר.

על בני גנץ אמר, "אני לא רואה את גנץ במצב כזה שעומד להרכיב ממשלה".

על האפשרות שלא ימליץ על נתניהו אמר כחלון, כי "בלי המלצה שלי ביבי היה ראש ממשלה?! אני אעשה לביבי את הרוב הדרוש על מנת להרכיב ממשלה".

"אני רוצה להיות שר האוצר גם בממשלה הבאה. אני מאוד רוצה בזה למרות שזה קשה, כל שינוי שרוצים לעשות אפשר לעשות רק ממשרד האוצר".

השארת תגובה