החליקה בקניון על 'תפריט' – ותובעת

תביעה לתשלום פיצויים: בת 60 החליקה בקניון 'עופר' ברחובות, על תפריט מנוילן ונחבלה קשות בגבה

עוה"ד כרמי בוסתנאי, צילום ניתן כהן
עוה"ד כרמי בוסתנאי, צילום ניתן כהן
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

דף התפריט במסעדה נועד לקריאה על השולחן, אבל מה קורה כשהדף המצופה בניילון, מושלח על הרצפה ועוברת אורח תמימה מחליקה עליו ונפגעת קשה בגבה? זה מה שקרה לאשה כבת 60, שפסעה בקניון עופר ברחובות, באזור המסעדות, והחליקה על התפריט.

באמצעות עוה"ד כרמי בוסתנאי וניצן כהן, הגישה האישה תביעה לבית משפט השלום בת"א נגד חברת אזו- ריט רחובות בע"מ, המחזיקה ומנהלת את הקניון, וכן נגד כלל חברה לביטוח, שביטחה אותה.

האישה שנחבלה פונתה לבית החולים קפלן, כשהיא סובלת מכאבים עזים בגבה ובקרסול השמאלי. בבית החולים אבחנו הרופאים שבר בצלעות והיא אושפזה למשך ארבעה ימים. לדבריה, כאשר שוחררה הבייתה היא נאלצה ללבוד מחוך מיוחד למשך כחודשיים, אולם גם לאחר מכן היא המשיכה להתלונן על כאבי גב ועברה טיפולים פיזיותרפיים.

לתביעה צורפה גם חוות דעת של רופא מומחה בתחום האורתופדיה, שציין כי האישה סובלת מטווחי תנועה מאוד מוגבלים בעמוד השדרה המותני, מתקשה להתרומם על קצות האצבעות וסובלת מכאבים תמידיים בגב התחתון עם הקרנה לשתי רגליה, וכן "זקוקה לזריקות אפידורליות ולתרופות חזקות". לדברי המומחה, האישה סובלת מנכות בשיעור 28% לצמיתות.

עוד נטען, כי האישה נדרשת לסיוע בפעולות יומיומיות פשוטות, לטיפול ועזרה בעבודות משק הבית, מוגבלת בהליכתה וכן קיים חשש שבעתיד תחול החמרה במצבה. התביעה משאירה בידי בית המפשט לקבוע את גובה הפיצוי שתקבל.

השארת תגובה