תיעוד: ניסה להצית מצלמת משטרה

תיעוד: חשוד שניסה להצית מצלמת ביטחון משטרתית במזרח ירושלים נעצר בפעילות מסתערבי משמר הגבול של משטרת ישראל. – חקירת משטרה הובילה את פרקליטות מחוז ירושלים להגיש נגדו כתב אישום

ניסה להצית
ניסה להצית
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בלילה שבין ה- 02-03.02.19 נערכו לוחמי יחידת המסתערבים של משמר הגבול לסיכול ניסיונות של הצתת מצלמות הביטחון המשטרתיות במזרח ירושלים. היערכותם באה לאחר מספר אירועים של נסיונות לפגוע במצלמות הפרוסות באזור ובכך לחבל ולפגוע בעבודת משטרת ישראל.

במסגרת הפעילות בא-טור זיהו הכוחות חשוד שאחז בידיו צמיג ומה שנראה כמו בקבוק שהכיל על פי החשד חומר דליק. החשוד אף נראה בהמשך מגיע לאחד מהעמודים עליהם מוצבת מצלמת ביטחון, מצית את הצמיג ועוזב את המקום.

מכתב האישום שהוגש בבית המשפט המחוזי בירושלים על ידי פרקליטות מחוז ירושלים עולה שהנאשם הצטייד בצמיג רכב, בנוזל מאיץ בעירה ובמצית. לאחר מספר דקות המתנה, ניגש הנאשם לעמוד המצלמות, הניח את הצמיג בסמוך לעמוד והצית אותו, כשהוא מסכן כלי רכב שחנו בסמוך לעמוד. לאחר מכן, שפך הנאשם את הנוזל על הצמיג הבוער בכדי להגביר את האש. הצמיג שהובער התלקח על עמוד המצלמות ואש ניצתה על עמוד המצלמות ובסביבתו.

במהלך ניסיון ההימלטות של הנאשם מהמקום הביאו לוחמי המסתערבים של מג"ב שפעלו תוך הסוואה והיטמעות בשטח למעצרו.

עוד עולה מכתב האישום שכתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרם נזק רב לעמוד המצלמות ותשתיות החשמל שבו. במעשיו האמורים שילח הנאשם אש במזיד בדבר לא לו, במטרה לפגוע בנכס של המדינה.

השארת תגובה