יו"ר ועדת הבחירות: "לפעול נגד שלטי חוצות לא מזוהים בצידי הדרכים"

יו"ר ועדת הבחירות המרכזית השופט חנן מלצר נפגש עם מ"מ המפכ"ל: "יש לי אמון במשטרת ישראל שתבצע על הצד הטוב ביותר את המשימה הלאומית של שמירה על טוהר הבחירות"

שלטי בחירות
שלטי בחירות
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, המשנה לנשיאת בית המשפט העליון, השופט חנן מלצר ומנכ"לית ועד הבחירות המרכזית, עו"ד אורלי עדס, נפגשו היום, עם ממלא מקום המפכ"ל, ניצב מוטי כהן וקציני המטה.

ממלא מקום המפכ"ל, ניצב מוטי כהן וקציניו, הציגו בפגישה, את הערכות המשטרה לקראת יום הבחירות, ביום הבחירות ולאחר יום הבחירות. במהלך הפגישה נידונו ממשקי העבודה בין ועדת הבחירות המרכזית ובין משטרת ישראל וביניהם סוגיות מניעת פגיעה בטוהר הבחירות.

כן נידונו בפגישה, האתגרים החדשים הצפויים לעמוד בפני המדינה בתקופת הבחירות והאמצעים הקיימים בידי הרשויות להתמודד עמם, כל זאת, על מנת להבטיח את טוהר הבחירות וההגנה על ההליך הדמוקרטי.

יו"ר הוועדה, השופט מלצר, פנה לכהן וביקש, כי משטרת ישראל תפעל נגד אותם גורמים אשר מעמידים ותולים בניגוד לחוק, שלטי חוצות לא מזוהים בצידי דרכים.

מנכ"לית ועדת הבחירות המרכזית, הדגישה בפגישה את שיתוף הפעולה המלא והטוב בין הוועדה ובין משטרת ישראל.

יו"ר וועדת הבחירות וממלא מקום המפכ"ל הדגישו בדבריהם, כי כל גורמי אכיפת החוק חייבים לעשות כל שלאל ידם על מנת לשמור על הערך העליון של הבחירות שהוא טוהר הבחירות הן במישור המניעתי והן במישור המעשי.

"יש לי אמון במשטרת ישראל שתבצע על הצד הטוב ביותר את המשימה הלאומית של שמירה על טוהר הבחירות ועל הסדר הציבורי" אמר השופט מלצר.

השארת תגובה