סער: "יעלון, הנדל והאוזר, ימצאו עצמם במיעוט"

גדעון סער התייחס למפלגת 'חוסן לישראל' והעריך שיעלון ואנשיו שהציבור כבר מכיר את עמדותיהם לעומת גנץ, יתקשו להישאר במפלגה בה ימצאו עצמם במיעוט

משה בוגי יעלון
משה בוגי יעלון
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

השר לשעבר גדעון סער ששב מפסק הזמן שנטל לפני 4 שנים מהפוליטיקה הישר אל החמישייה הראשונה של תנועת הליכוד, התייחס בכנס 'בשבע' למפלגת 'חוסן לישראל' ואמר, כי הוא מעריך שהאיחוד של יעלון, הנדל והאוזר במפלגה של גנץ לא תאריך ימים.

לדבריו, "מדובר ברשימת שמאל. להערכתי יעלון, יועז הנדל וצביקה האוזר ימצאו את עצמם ברשימה שרובה אינה בדעות שלהם, שכן להבדיל מגנץ הם עם ניסיון של כמה שנים שמוכיח את הדעות והעמדות שלהם. אבל כמו שאמרתי, הם יהיו במפלגה שבה הם יהיו מיעוט".

סער התייחס להתקרבותו למסורת ישראל ולעובדה שמזה כמה שנים הוא שומר שבת. "אני לא אדם דתי אלא מסורתי. אדם דתי לא יכול לבחור איזה מצוות לקיים ואיזה לא. אני לקחתי על עצמי לשמור שבת ואני ממש מאושר מזה. לדעתי הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על המורשת שלנו ואת זה אני רוצה להעביר ומעביר לילדים שלי. אני לא אוהב את החלוקות השונות. כולנו יהודים".

על נצחונו בפריימריז אמר, "ברוך ה' סיימנו פרק זמן של יותר מארבע שנים בחיק המשפחה והציבור שלח אותנו מחדש קדימה לקדמת הזירה, יש ברוך ה' כוחות נפש לפעול למען עם ישראל – ההצלחה מעידה מה הציבור חושב עליי וברוך ה' הגענו למקום שהגענו, כנראה שיש תמיכה גדולה מאוד בציבור. חברי התנועה רוצים ככל הנראה לראות אותי בקדמת הבמה".

השארת תגובה