בדיקת פתע: הרשת ה'הוגנת ביותר'

מבדיקת פתע שערכה הרשות להגנת הצרכן וסחר הוגן של משרד הכלכלה והמסחר נמצא כי רשת הסופרים ויקטורי היא הרשת ההוגנת ביותר כלפי הצרכן הישראלי

ויקטורי
ויקטורי
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בבדיקת פתע שערכה התוכנית הכלכלית של ערוץ 12 ביחד עם משרד הכלכלה והמסחר והרשות להגנת הצרכן וסחר הוגן דורגה רשת הסופרים ויקטורי במקום הראשון כרשת ההוגנת ביותר מבין רשתות השיווק שופרסל, רמי לוי, יינות ביתן, יוחננוף ואושר עד אשר נדגמו אף הן בכתבה.

בכתבה נבדק בין היתר איזה רשת פועלת בשקיפות אל מול הצרכנים ובאיזה רשת הלקוח משלם מחיר גבוה יותר ביחס למחיר המוטבע על המוצר ובאיזה רשת ישנה הטעייה מובהקת אל מול הצרכן. במקום הראשון מהסוף עם התוצאה הגבוהה ביותר בהטעיית הצרכן יצאה רשת אושר עד ומיד לאחריה מדורגות ינות ביתן, יוחננוף רמי לוי ושופרסל.

לאורך כל הכתבה דורגה רשת ויקטורי כרשת אשר הפערים שנתגלו בה הם המינוריים ביותר ובקטגוריית סימון המחיר יצאה כרשת ההוגנת ביותר. רשת ויקטורי הינה רשת בפריסה ארצית עם 49 סניפים ופועלת בפורמט של דיסקאונט שכונתי. הרשת נמצאת בבעלות משפחת רביד ומנכ"ל החברה הוא אייל רביד.

אייל רביד, מנכ"ל הרשת: "אנו בויקטורי משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בחידוד נהלים, בהכשרת העובדים ובשיטת העבודה שלנו. נמשיך לשרת את קהל לקוחותינו בצורה נאמנה ובשקיפות מוחלטת תוך שאנו דואגים כל העת להוזיל את המחירים ולהעניק ללקוח שירות וחווית קנייה נעימה".

השארת תגובה