שר ב'כולנו': "אנחנו ימין – מה שיחליט הבוחר"

על מפלגתו של גנץ, "בסופו של דבר, כאשר האבק ישקע, כולם יזכרו שלא גנץ הוא זה שהעלה את שכר החיילים, הוריד את האבטלה לשפל והוריד את מחירי הדיור"

שר הכלכלה אלי כהן | צילום: סיון פרג'
שר הכלכלה אלי כהן | צילום: סיון פרג'
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

שר הכלכלה אלי כהן מ'כולנו' נדרש היום לשאלת מצבה העגום של מפלגתו בסקרים, למרות הרפורמות המהפכניות שחוללה המפלגה בתחום הדיור ויוקר המחיה והשיב, כי "מה שיחליט הבוחר יהיה מקובל עלינו".

"אני נמצא בשטח ואני רואה מה שעשינו. האבטלה בשפל, מחירי הדיור ירדו. אינטל השקיעה בישראל יותר מאי פעם". הוסיף כהן.

לדבריו, "בסופו של דבר, כאשר האבק ישקע ויתפזר, כולם יזכרו שלא גנץ הוא זה שהעלה את שכר החיילים, כולם יזכרו שגנץ לא בדיוק הצליח במגזר הפרטי. אני שבא משם חיפשתי תמיד אנשים שיצליחו לנהל", כך כהן בכנס ירושלים של העיתון 'בשבע'.

באשר לריבוי מפלגות 'המרכז' נשאל כהן לזהות מפלגתו והשיב, "אנחנו מפלגת ימין ובתוך שלושה שבועות אנחנו נצא בתכנית שלנו שאותה אנחנו מיישמים וניערך כבר לפעם הבאה", אמר כהן. "לא סיסמאות כמו אחרים על ביטחון ומדיניות אלא תוכנית כלכלית ברורה כפי שעשינו עד היום בהורדת מכסים, הורדת האבטלה ועוד".

כשנשאל מדוע "כולנו" התנגדה לרפורמה במערכת המשפט השיב, "חמותי גרה בדרום תל אביב ואני יודע מה קורה שם. אני תומך מלא בפסקת ההתגברות, אבל היה סיכום שהיא תעבור קודם כל על המסתננים. הם לא הגישו את זה, למה? בגלל שהם רצו לעשות בזה שימוש במערכת הבחירות".

תגובה אחת
  1. אלי כהן, השר היחיד שבאמת חושב על האזרח הקטן ולא מוכר לנו שטויותת.

    רק כהן, רק כולנו!

השארת תגובה