בית שמש: ראש העיר הגיעה ל'סולם'

בסיור השתתפו גם בכירי העירייה שעמדו מקרוב על תנופת ההתפתחות והצרכים השונים של 'סולם' בבית שמש # ראש העיר הבטיחה לסייע ככל יכולתה

מרכז סולם
מרכז סולם
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סיור רב רושם בו נטלו חלק ראש העיר בית שמש ובכירי העירייה נערך השבוע במוסדות 'סולם' בעיר בית שמש.

בשנת הלימודים הנוכחית מפעילה 'סולם' בבית שמש 20 כתות לחינוך המיוחד, הנותנות מענה רחב למגוון אוכלוסיות, בהן: עיכוב התפתחותי באידיש ובעברית, ואוטיזם בכל רמות התפקוד ובטווח גילאים רחב – מגיל שנה ועד גיל 17.

הבשורה הגדולה של מערכת 'סולם' היא המענה המקצועי הייחודי המאפשר לילדים לצמצם פערים ולהשתלב בחברה הרגילה, כדי לקיים אורח חיים נורמטיבי בבוא היום.

במסגרת הסיור המדובר עמדו המשתתפים מקרוב על התנופה האדירה של סולם בבית שמש והאתגרים השונים, בדגש על המצוקה הפיזית בעקבות הצמיחה המתמדת בהיקף הפעילות.

במסגרת הסיור ביקרה הפמליה בתלמוד תורה וישיבה לצעירים "תורת יעקב" – המותאם לילדים ולנערים בעלי אבחנה של ASD, ונותן מענה חינוכי שיקומי ברוח ובאוירה המותאמת לילדי תת"ים ולתלמידי ישיבה.

המשתתפים עמדו מקרוב על המצוקה הפיזית במקום ועל אפשרויות הבניה השונות.

יצוין כי בסיור השתתפו עוד: מר תמיר בן משה – ממונה בינוי במשרד החינוך, הרב ישעיהו ארנרייך – סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, וחברי מועצה נוספים.

בסיום הסיור הביעה ראש העיר, עליזה בלוך, את התפעלותה מהמקצועיות ומהאוירה בכתות הלימוד, והבטיחה לעשות ככל שביכולתה לטובת שיפור התנאים הפיזיים.

השארת תגובה