58.000 מתפקדי 'העבודה' ירכיבו את הרשימה לכנסת

בין השעות 09:00 בבוקר ל 21:00 בערב יבחרו עשרות אלפי מצביעי 'העבודה' את זהות הרשימה והרכבה לכנסת, ב 88 קלפיות הפזורות ברחבי הארץ

פריימריז במפלגת העבודה. צילום: עמוד הפייסבוק
פריימריז במפלגת העבודה. צילום: עמוד הפייסבוק
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

במפלגת העבודה מביעים תקווה כי תוצאות הפריימריז וזהות המפלגה שתקבע על ידי מצביעיה במהלך היום יהווה נקודת מפנה במצבה העגום בסקרים ויביא ל'התכנסות' מחודשת של מי שנטש את המפלגה לטובת מפלגות אווירה אחרות.

יו"ר העבודה, אבי גבאי, אמר הבוקר עם הגיעו להצביע בקלפי בגני התערוכה יחד עם איילת, אשתו. "זה יום חג. יום של דמוקרטיה במפלגת העבודה. היום אנחנו בוחרים את הנבחרת הטובה ביותר לכנסת ולממשלה הבאה."

ח״כ מרב מיכאלי שהגיעה להצביע בקלפי בבית העיתונאים אמרה, כי ״כמי שהייתה יו״ר סיעה במשך שנתיים אני יכולה לחתום על כך שהנבחרת של סיעת העבודה היא ההכי טובה בכנסת. יש לנו מועמדות ומועמדים מצוינים ואני בטוחה שהרשימה שתקבע היום תהיה גם כזאת. אני קוראת לכל חברות וחברי המפלגה לצאת להצביע, וביחד נצא למאבק להחלפת השלטון באפריל״.

מזכ״ל מפלגת העבודה, ערן חרמוני, הביע תקווה שמתפקדי המפלגה ירכיבו את הרשימה הטובה ביותר. ״היום יבחרו חברי מפלגת העבודה את רשימתם לכנסת ה-21. אין לי כל ספק שהמתפקדים יצביעו בצורה מושכלת ויבחרו את הנבחרת הטובה והראויה ביותר לכנסת".

"אני מאחל בהצלחה לכל המועמדים, לכל מי שחרשו את הארץ הזו לאורכה ורוחבה, פגשו את הציבור ועבדו קשה כדי לזכות באמונו״.

השארת תגובה