מוקרבי נתניהו: "עותרים נגד השריונים"

חברי הכנסת דוד ביטן ומיקי זוהר עותרים לביה"ד של התנועה נגד 3 השריונים שמבקש ראש הממשלה לשמור לעצמו ברשימה – הסיבה? הנאמנות העיוורת שברגע האמת לא נספרה

נתניהו
נתניהו
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יו"ר הקואליציה לשעבר ח"כ דוד ביטן וחבר הכנסת מיקי זוהר, שניהם ממקורבי ראש הממשלה נתניהו עותרים לבית הדין של התנועה נגד 3 השריונים שביקש רה"מ לאפשר לו ברשימה.

השניים שגילו נאמנות עיוורת לראש הממשלה לכל אורך הקדנציה, התאכזבו למצוא עצמם כשהם נדחקו לתחתית הרשימה אי שם בשלהי העשירייה השלישית.

על פי הדיווחים, ח"כ ביטן שהגיע למקום ה 19 צפוי להידחק למקום ה-25 ואילו ח"כ מיקי זוהר שהגיע למקום ה 26 וימצא את עצמו ככל הנראה במקום ה 29 כך גם ח"כ שרן השכל שנדחקה מהמקום ה-29 למקום ה-43.

זוהר שיצא מאוכזב מאוד מהתוצאות אמר ל'ויינט', כי "במקרה שלי, שאני ידוע כמי שנמנה עם נאמניו הגדולים של ראש הממשלה ושילם על כך מחיר, נדחקתי מהמקום ה-26 למקום ה-29. גם ביטן זז למקום ה-26. מה שמקומם זה שהתקנון ברור כשמש ולכן אנחנו נלחמים על האמת, בזמן שאחרים נלחמים לצערי על האינטרסים שלהם. מאחר שמדובר בענייני פרשנות לתקנון, ברור שבית הדין יתערב לטובתנו. למזלנו, העניין המהותי לא עומד על הפרק גם אם ינסו לעוות את המציאות".

לדבריו, "ארבע שנים אתה עובד כמו חמור בשביל ראש הממשלה והליכוד, אתה יוצר אצל כל הסביבה שלך ציפיות שאתה נמצא במעגל הנכון ליד ראש הממשלה, מטפל בכל מה שקשור אליו ולליכוד – ואז כשהבחירות הפנימיות מסתיימות ואתה במקום 26, מגיע מנגנון הליכוד בתמיכת ראש הממשלה ופועלים להעיף אותך אחורה. אנחנו עבדנו כמו חמורים. ועכשיו התמורה היא שאני אדחק? יש אבסורד כזה? ועוד כשראש הממשלה שפעלת למענו ארבע שנים פועל לטובת אחרים – זו בעיניי כפיות טובה. אנחנו לא נוותר ונגיע עד לבית המשפט העליון. זה לא ייגמר ככה. אין שום סיכוי שזה ייגמר ככה".

השארת תגובה