הצהרת נתניהו: בנט מברך ב'יש עתיד' תוקפים

בנט: השרה שקד ואני נעניק לרוה״מ גיבוי מלא אל מול הלחצים הכבדים של הרשות הפלסטינית – 'יש עתיד': "אם נתניהו היה מתרכז בחיים של האזרחים ולא רק בחקירות של עצמו, החוק היה ממוש מזמן"

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בעוד בימין מברכים על הודעת ראש הממשלה בישיבת הממשלה כי החוק לקיזוז משכורות מחבלים ימומש החל מהשבוע הבא עם סיום ההליכים הבירוקרטיים הנלווים לחוק, הרי שבמפלגות האופוזיציה דווקא מבקרים את ראש הממשלה על החחלטה.

השר נפתלי בנט הגיב להצהרה שנתן נתניהו בפתח ישיבת הממשלה ואמר, כי ״טוב שרוה״מ נתניהו הבטיח הבוקר שהוא מתכוון ליישם את החוק לקיזוז כספי טרור.‬ חשוב לקיים הבטחה זו כבר ביום ראשון הבא, החוק עבר בקיץ האחרון ויכל היה לפעול כבר למעלה מחודש. השרה שקד ואני נעניק לרוה״מ גיבוי מלא אל מול הלחצים הכבדים של הרשות הפלסטינית.‬ אסור שרוצח אורי אנסבכר הי״ד ורוצחים נתעבים נוספים יעשו אקזיט על רצח יהודים״.

ממפלגת 'יש עתיד' נמסר בתגובה, כי "הגיע הזמן שנתניהו יתחיל לדאוג לביטחון אזרחי ישראל. חבל שלקחו לו רק 40 יום, ורצח מתועב של אורי אנסבכר ז"ל בכדי לפעול".

"זו הפעם השנייה שח"כ אלעזר שטרן דוחף את נתניהו לבצע את תפקידו. אם ראש הממשלה ושר הביטחון היה מתרכז בחיים של האזרחים ולא רק בחקירות של עצמו, חוק קיזוז משכורות מחבלים שהעברנו יחד עם אבי דיכטר היה מיושם והמוטיבציה של המחבלים הפוטנציאלים היתה יורדת".

"אנו כואבים את כאב משפחת אנסבכר, ומקווים שהפעם נתניהו אכן יפעל ולא יסתפק בהצהרות":.

השארת תגובה