תיעוד מביך: ה'חסיד' והנערה בת ה-14

המשטרה עצרה ביום חמישי בערב תושב נהריה בן 40 בחשד לניסיון פגיעה בקטינה בת 14, לאחר שהופיע בפתח ביתה באמתלה של חלוקת "פריטי דת". במשטרה מבקשים מהציבור לדווח מיד למשטרה אם ילדיהם נחשפו אליו ונפלו קורבן לידיו

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בחמישי בערב התקבלה בתחנת המשטרה בנהריה תלונה מתושבת העיר, כי עפ"י החשד בצהרי אותו יום הופיע גבר מבוגר בפתח ביתה, שעה שהבת הקטינה בת ה-14 נכחה בו לבד, ולאחר שנכנס פנימה אל הבית באמתלה שהוא מחלק "פריטי דת", נישק את הבת הקטינה ואף "קבע אתה פגישה" שיבוא אליה בערב.

כאמור, עם חזרתה של האמא מהעבודה, סיפרה לה הבת מיד על האירוע החמור בצהרי היום ובהתאם לכך המתינה האם לבואו של הגבר הזר בערב, תוך שהיא אוחזת בתושייה רבה בטלפון הנייד, מתעדת אותו בפתח דלתה ומתחקרת אותו לפשר בואו.

עם קבלת התלונה והסרטון בתחנת המשטרה, הפעילו שוטרי נהריה את כלל האמצעים הנדרשים על מנת להביא לזיהוי החשוד, לאתר את מקום מושבו ולעצור אותו מיד.

בתוך כך, החשוד נעצר כבר באותו הערב כשברשותו נתפסו "אמצעים" שרכש במיוחד לקראת "הפגישה", והוא הובא הבוקר לדיון בבימ"ש השלום חיפה בבקשה להאריך את מעצרו, בהתאם למסוכנות העולה וצרכי החקירה ובשלב זה הוארך מעצרו עד יום ג' .

השארת תגובה