ערב העצמה לגננות בני ברק

ערב העצמה לגננות
ערב העצמה לגננות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ערב הוקרה והעצמה למאות הגננות ותומכות ההוראה של עיריית בני ברק התקיים בהשתתפות הרב אברהם רובינשטיין, ראש העיר, סגני רה"ע; ראשי אגף החינוך, נציגי ועד העובדים ואישי ציבור רבים, כביטוי להערכה הגדולה על עבודתן המעולה והמסורה לשתילים הרכים בגנים העירוניים.

בערב ההוקרה, שכלל גם תכנית חינוכית ייחודית ואיכותית, ביזמתו של הרב יוסף סטל, מנהל מחלקת גני-ילדים באגף החינוך, השתתפו סגני רה"ע הרב מנחם שפירא; הרב אליהו דדון, המכהן גם כראש אגף החינוך והרב גדליהו בן שמעון; הרב יעקב זכריהו, חבר הנהלת העירייה; הרב יהונתן ספרא, מנהל האגף; הרב שמעון קשש והרב אליהו דדון, סגני מנהלי האגף; הרב יוסף סטל, מנהל מח' גני-ילדים ומר שלמה גורי, יו"ר ועד העובדים.

המברכים בערב עמדו בדבריהם בהרחבה על חשיבותה של עבודת הצוותים בגני הילדים הפועלים במסירות אין סופית, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות אחה"צ המאוחרות, תוך השקעה בכל ילדה את המירב והמיטב.

כמו כן נשמעו בקשב רב דבריו של הרב דוד ברוורמן, מבכירי המרצים בארגון "ערכים", שעמד בדבריו על עבודת הקודש שעושות הגננות ותומכות ההוראה ועל הצורך לנטוע בכל ילד את האמונה ביכולותיו, כדי להעצים אותו, ובכך להעלות את רמת לימודיו וידיעותיו ואת איכות התנהגותו היומיומית.

גב' מרגלית כהן, מפקחת גני-הילדים הדגישה בהרצאתה את הצורך לשימת לב לשתילים שאינם הולכים בתלם וליישר את דרכם מתוך אהבה כנה. בהמשך הערב נערכה תכנית אמנותית, שכללה מסר חינוכי רב-ערך על ניסיונות החיים ולראות בהם, בעיניים נכוחות, את הדרך לעשיית רצון הקב"ה באהבה ומכל הלב.

במהלך הערב, הוצג לצוותים החינוכיים מיזם חדשני של פרס מצויינות בחינוך, עם כל המדדים לבחירת שישה גנים שיובילו בהשקעתם בחינוך ערכי לילדות. בסוף השנה יוענקו תעודות הוקרה ופרסים כספיים לצוותים הזוכים. את המיזם מוביל צוות בכיר של אגף החינוך העירוני, בליווי מקצועי של מר אופיר בקר, יועץ ארגוני.

בסיום הערב החינוכי-חווייתי, הודו כל אנשי הצוות להרב יוסף סטל על היזמה החשובה ועל תוצאותיה הברוכות למתן תחושות של העצמה גדולה יותר ויותר להתמודדות עם האתגרים החינוכיים.

השארת תגובה