הגר"ד יוסף יוזם: מפגשי הורים

ביוזמת חבר ה'מועצת' ויו"ר הנהלת רשת החינוך 'בני יוסף', יתקיימו מפגשים עם הורים בכל רחבי הארץ בהשתתפותו • הגר"ד: "לא לחינם אבי מורי זצוק"ל ראה בילדי הרשת יהלומים"

הרב דוד יוסף
הרב דוד יוסף
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יו"ר הנהלת רשת החינוך בני יוסף וחבר מועצת החכמים הגר"ד יוסף יזם תכנית חדשה להעצמת רשת החינוך של המפלגה באמצעות מפגשי ערבי הורים עם הנהלת הרשת בכל הארץ. "אני מתכוון להגיע לכל מקום בארץ על מנת לשמוע ולפעול כדי להמשיך את המהפכה".

בתכנית שיזם בחודשים האחרונים הגר"ד יוסף נקבע כי הנהלת הרשת תערוך מפגשי הורים לכל ילדי בתי הספר ברחבי הארץ. על פי התכנית צפוי יו"ר ההנהלה הגר"ד יוסף להשתתף בכל המפגשים עם ההורים במהלכם יישאו דברים הגר"ד יוסף וחברי ההנהלה שיצטרפו לסיורים. במפגשים ייערכו שיחות עם ההורים על דרכי התייעלות של הרשת לטובת התלמידים והוריהם.

בשבוע שעבר ערך חבר מועצת החכמים הגר"ד יוסף יחד עם חבר הנהלת הרשת הרב משה פינטו שני אירועים ראשונים. במהלך המפגשים שנערכו באשדוד ואופקים השתתפו מאות הורים שהגיעו לשמוע את דבריו ולהשמיע את קולם. בשבועיים הקרובים צפוי הרב להמשיך את הכנסים בנתיבות, קרית גת ושדרות.

הגר"ד יוסף אמר כי בכוונתו לאסוף את כלל ההארות וההערות שיעלו במפגשים זאת במטרה להשביח את המערכת ואת הנגשתה לתלמידים והוריהם. "לא לחינם אבי מורי זצוק"ל ראה בילדי הרשת יהלומים. הוא חווה על בשרו את הדרך שצריך לעבור תלמיד שרוצה להצליח אבל אין לו והעביר לנו את תחושת השליחות. אני רוצה שתדעו שכל בעיה שיש לכם, כל פנייה לשיפור ולתיקון, כל הצעה שיכולה להרחיב את הדעת אנחנו כאן כדי להקשיב וליישם", אמר הגר"ד יוסף.

יש לציין כי ברשת החינוך של ש"ס פועלים כיום מגוון תלמודי תורה בערים המעורבות בעלי אופי תורני שונה. בשנתיים האחרונות הוביל הגר"ד יוסף מספר שינויים משמעותיים ברשת החינוך כאשר בין השאר הוחלט על קו אחיד של לימוד גמרא על פי סדרי לימוד מסכתאות שנלמדות במקביל בכל הארץ.

בנוסף החלו ברשת לערוך מבחנים אחידים בין כלל התלמידים דבר שתורם לעידוד התלמידים וליצירת נושאי לימוד אחידים לכולם גם מחוץ לכותלי תלמוד התורה.

השארת תגובה