כחלון: "אנחנו עושים דילים רק עם האזרחים"

שר האוצר ושרת השיכון השתתפו הבוקר בטקס מסירת המפתחות לדיירים שרכשו דירות בפרויקט מחיר למשתכן בקרית מוצקין והתייחסו לאתגר לקראתו עומדת מפלגתם

כחלון, צילום פישל רוזנפלד
כחלון, צילום פישל רוזנפלד
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

שר האוצר ויו"ר כולנו משה כחלון ושרת הבינוי והשיכון ד"ר יפעת שאשא ביטון השתתפו היום באכלוס בפרויקט מחיר למשתכן בקרית מוצקין, שם נרשם טקס מסירת הדירות כחצי שנה לפני המועד שנקבע בחוזה המכר.

בבניין שאוכלס, קיבלו הדיירים הנחה של כ-400 אלף ש"ח לדירה.

יצוין, כי הפרויקט נבנה בשכונת משכנות האומנים, על שטח שהיה שייך בעבר למחנה כורדני וצפויות להיבנות בו במהלך השנה הקרובה 1,439 יח"ד.

שר האוצר משה כחלון התייחס בטקס לפרויקט מחיר למשתכן ולניסיונות גורמים שונים 'לתקוע גלגלים' ביוזמה:

"הזוגות הצעירים וגם ההורים שלהם מאושרים ושמחים. לא התקשורת ולא האינטרסנטים יצליחו לכבות את השמחה הזו, כמו של הגברת הזו לידי. פרויקט מחיר למשתכן נותן תקווה ונותן פתרון לאלפי זוגות צעירים. יש לי עוד בשורה: גם בקדנציה הבאה נמשיך להרחיב את מחיר למשתכן עם מאה חמישים אלף יחידות דיור. נמשיך להחזיר את התקווה לזוגות הצעירים ולהביא אושר להם ולהורים שלהם. יש לי מסר לכל הספקולנטים והאינטרסנטים: אתם תהרסו, אנחנו נבנה, אתם תמשיכו לקלקל ואנחנו נבנה, אין שום בעיה, עוד עשרות אלפי צעירים בדרך להפוך למאושרים כמו הזוגות שאיתנו כאן."

"למפלגת כולנו, בניגוד למפלגות אחרות, יש דיל רק עם אזרחי מדינת ישראל. אנחנו כל היום עושים איתם דילים: בונים להם דירות, עושים להם צהרונים יותר מוזלים, עושים להם חיסכון לכל ילד, נותנים כסף לחיילים, שכר הרבה יותר גבוה. זה הדיל היחיד של כולנו."

שרת הבינוי והשיכון, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון אמרה סטקס, כי "שוב מרגש מאוד לראות בעיניים את תנופת הבנייה בעוד אזור בארץ, והפעם בקרית מוצקין. יותר מכל משמח לפגוש את הזוגות הצעירים מרוצים ונרגשים מהעובדה שהצליחו להגשים את חלומם ולרכוש דירה במחיר הוגן ושפוי בשכונה איכותית במיוחד. אני מקווה שנזכה להמשיך במהפכת הדיור ושנוכל לשמח עוד הרבה זוגות, על אפם ועל חמתם של כל הציניקנים והאינטרסנטים."

השארת תגובה